Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kezdjek neki?

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Ma egy könyv antikváriumban megtetszett az eladó srác. Úgy döntöttem, hogy a kezembe veszem a dolgot és holnap megint ellátogatok oda csak nem tudom miként elegyedhetnék vele szóba. Úgy mégse mehetek oda, hogy "szia, tetszel megyünk randizni?".

2020. jún. 12. 20:38
 1/7 anonim válasza:
Kérj tőle segítséget, "keress valamit", kérd ki az ő véleményét. Kérdezd meg hogy mit ajánlana neked a kínálatból.
2020. jún. 12. 20:51
 2/7 A kérdező kommentje:
Alig beszéltünk pár szót 😭
2020. jún. 13. 13:43
 3/7 Puffinlekvár válasza:
Azóta beszéltetek?
2020. júl. 3. 20:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem :/
2020. júl. 5. 20:29
 5/7 Puffinlekvár válasza:

Ó. Az elég sok idő, be kellene menned, mert így ritkán lát,nem tud kötődni.A Bárányok hallgatnakban is megmondta Dr Lechter,hogy aziránt vonzódunk,akit gyakran látunk. És ő csak tudja, úgy szereti az embereket,(majd') megeszi őket,megbízható. :D

Nem fog megenni.

A legrosszabb,ami történhet,hogy azt mondja,bocsi,nem keresek társat,vagy nem vagy az esetem. Akkor pontot tehetsz az ügyre és nem reménykedsz. De szerintem próbáld meg,mert évek múlva meg eszedbe juthat,hogy ó,azért meg kellett volna próbálni,Hufnágel Pisti effektus. :D Én is mindig túlreagálom,de egy mosoly és egy kedves kérdés,hogy pl.mit olvasott utoljára,tetszett-e neki,az nem rejt nagy kockázatot magában. Ma már nem kellemetlen egy picit jelezni a srácnak, az egójának jót tesz.

Ne tarts attól,hogy gáz,amit csinálsz. Nyugodtan elegyedj tarsalgásba, csak elsőre tűnik ijesztőnek,lehet,hogy full jófej és leegyeztettek egy randit. ^_^ Bátorság!

2020. júl. 6. 17:15
 6/7 Puffinlekvár válasza:
Mármint,na,de hülyén jött ki. XD Valószínűleg Lechter sem fog megenni,meg az antikváriumos srác sem,de inkább a srácra értettem.
2020. júl. 6. 17:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 😁
2020. júl. 16. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!