Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire különös/szokatlan az...

Mennyire különös/szokatlan az ha valaki 24 évesen sem volt még párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Még beszélgetni sem nagyon beszélgettem lányokkal. Eléggé önbizalom hiányos vagyok a lányoknál, főleg hogy ennyi idősen már nem nagyon fogja ezt elnézni egy lány sem.

Ebben az esetben már csak az előnytelenebb kinézetű lányoknál van esélyem?


2020. jún. 12. 17:57
 1/4 anonim válasza:

Nincs ebben semmi különös.

Meg inkább egyedül, mint olyanra pazarolni az időt, aki nem érdemelné meg.

Egyébként elég sokan vannak, csak azért kapcsolatban, hogy ne legyenek egyedül.

Annak meg mi értelme van?

2020. jún. 12. 18:00
 2/4 anonim válasza:
Figyelj, itt nem azzal van a gond, hogy nem volt méég barátnőd, inkább azzal hogy önbizalom hiányos vagy. Plusz lehet az, hogy egy számodra előnytelen kinézetű lánynak van olyan tulajdonsága ami téged megfogna. Az önbizalomhiányt pedig sok mindennel lehet boostolni, ha nagyon a külsőt fixálod, esetleg egy jó haj, stílusosabb öltözködés, kondi kondi kondi !! javíthat a dolgon ( am a kondit kajak nem értem, engem spec egyáltalán nem vonz az izmos férfi, inkább a macisabb csávók, de minden fiú haverom rá van állva , hogy amennyi izom rajtuk , annyi ösztrogén a nőben :D . Néhány csajnál talán, de tudok sok lányt akik leszarják . (mindenkinek más az előnytelen külső)
2020. jún. 12. 18:15
 3/4 anonim válasza:
Utolsó voltam, 22/L
2020. jún. 12. 18:16
 4/4 anonim válasza:
Nem gáz. Én például már nem is szeretnék kapcsolatot, az utolsó kapcsolatomban én voltam a lelki szemetesláda, ez többet nem hiányzik.
2020. jún. 14. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!