Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit gondoltok az ismerkedés...

Mit gondoltok az ismerkedés témakörről, lehet szerintetek ismerkedni itt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék, hogy ti hogy látjátok, mennyire van ráció az itteni ismerkedésben? Személyes véleményem szerint senki nem veszi komolyan, amit meg is értek.

24F


2020. máj. 14. 19:53
1 2
 11/16 anonim válasza:

Most keressem vissza a sok skypeod képet? Volt egy Budapest környéki csaj akinek meg folyton izgatót kellett írni ő meg küldte a sok nedves képet. Néha már sok is volt.


Nem igaz hogy nektek nem voltak ilyen kalandjaitok. :D Meg volt egy másik csaj is annak még menyétje is volt de vele is jó volt camozni. :D

2020. máj. 15. 01:07
 12/16 anonim válasza:
#11: Nekem is volt 1-2 csaj, de ez a kinézeten múlt csak. Írtam, hogy akinek bejöttem, annál nyerő voltam. Akinek nem, annál nem. A kinézetem átlagos, szóval nem esett elém 100 csaj... :D
2020. máj. 15. 01:15
 13/16 anonim válasza:
Én úgy tapasztaltam hogy innen inkább önbizalom hiányos de ugyanakkor nem rossz de nem is fullos csajokat lehetett találni. Na jó volt fullos is de azokkal nehezebb volt hiszen én se vagyok egy Hajdú Péter.
2020. máj. 15. 01:21
 14/16 anonim válasza:
Szerintem tök jó funkció és így legalább célzottan lehet itt ismerkedni, nem ilyen-olyan cseles kérdések kiírásával, hogy elkerüljük az adminok figyelmét. Nekem tetszik a változtatás és szerintem simán működhet is.
2020. máj. 15. 11:57
 15/16 anonim válasza:

Türelmesnek és kitartónak kell lenni, de szerintem lehet itt ismerkedni és akár komoly barátot/barátnőt is lehet találni. Persze sok itt a troll és egy csomó olyan ember van, aki a "szia mizunál" nem képes bővebben írni. Továbbá egy jó lehetőség, mert egy kicsit megismered a másik felet mielőtt látod a külsejét és így nem csak külső alapján ítéled meg az adott személyt. Lehet én élek álomvilágban, de hiszek a csodákban. :D

20/L

2020. máj. 16. 00:21
 16/16 anonim válasza:
Nagyobb esélye van annak, hogy lezuhansz egy repülővel szerintem. :)
2020. máj. 16. 01:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!