Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit gondoltok az ismerkedés...

Mit gondoltok az ismerkedés témakörről, lehet szerintetek ismerkedni itt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék, hogy ti hogy látjátok, mennyire van ráció az itteni ismerkedésben? Személyes véleményem szerint senki nem veszi komolyan, amit meg is értek.

24F


2020. máj. 14. 19:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem lehet, még egy rendes társkeresőn se könnyű, akkor itt ahhoz képest milyen lenne, ahol még csak képet se látni a másikról.
2020. máj. 14. 19:57
 2/16 anonim válasza:
szerintem csak akkor van értelme, ha rövid időn belül személyes találkát is össze lehet hozni. máskülönben minek komolyan venni, ha úgyse lesz belőle valódi, személyes kapcsolat?
2020. máj. 14. 19:59
 3/16 anonim válasza:
1. De lehet képet küldeni itt is... csak az itteni felhozatallal van egy kis gond (úgy agyilag), persze vannak kivételek.
2020. máj. 14. 20:00
 4/16 anonim válasza:
Beszelgetopartnert talalhatsz, sok uncsizo ember van. De baratsagot, parkapcsolatot szerezni itt, haaaat szerintem nagyon kicsi az eselye.
2020. máj. 14. 20:00
 5/16 anonim válasza:
#4: Magyarul dettó ugyanaz mint a párkeresésre szakosodott oldalak/appok.
2020. máj. 14. 20:02
 6/16 anonim válasza:
Kivétel előfordulhat, de szerintem erre nagyon kicsi az esély!
2020. máj. 14. 20:06
 7/16 anonim válasza:

Szerintem ugyanaz a helyzet, mint a legtöbb másik helyen: A nőkre rengeteg a jelentkező, a férfiakra nem.

Ismerkedtem már az oldalon, de a többséggel lehetett pár napig beszélni és ennyi. Volt olyan, akivel átmentem facebookra. Akinek külsőre bejöttem, azzal beszélgettem tovább és lényegében a külső határozta ezt meg. Akinek nem, az nem is akart tovább beszélgetni. Szóval, kép nélkül lutri az egész.

2020. máj. 14. 20:30
 8/16 anonim válasza:
Szerintem sem lehet. Talán még kevésbé is, mint egy specifikusabb témakör alatt, ott legalább van valami közös érdeklődés vagy téma. Ahogy észrevettem tele van unatkozó, görcsösen próbálkozó fiatalokkal ez a rész. Nem is az ismerkedéssel van feltétlen baj szerintem, hanem azzal, hogy elvész belőle a spontaneitás. Meg ugye persze az, hogy fogalmad sincs igazából ki ül a monitor másik felén, milyen ember.
2020. máj. 14. 20:45
 9/16 anonim válasza:

Hat éve szinte heti rendszerességgel leltem csajt cam szexre. Volt akivel élőben is összejött ez az.


Igaz régen olyan csajokkal sikerült összefutni akik amúgy nem voltak klasszisok de ugyanakkor rosszak se. Volt egy Miskolc melletti csaj akivel úgy kezdődött az egész hogy segítenem kellett volna neki összejönni egy gyerekkel. Nehéz volt vele mert a szülei még a viberjét is ellenőrizték ezért is volt ciki amikor megtalálták a képeket. :D

2020. máj. 14. 20:53
 10/16 anonim válasza:
#9 Taníts minket mester :D
2020. máj. 15. 01:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!