Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek lenne kedved túrázni...

Valakinek lenne kedved túrázni Budapest környékén?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, férfi ha ez számít valakinek, szeretek sportolni alapból is, de hiányzik hogy valakivel elmehessek túrázni akár könnyebb akár nehezebb útvonalakra, nekem igazából mindegy milyen nehézségű, de nincs kivel túráznom, vidékről költöztem fel fél éve, gondoltam amúgy is jó kezdet új embereket megismerni, az ősz pedig a legjobb időszak egy jó kis túrázáshoz. Szeretem a gombákat meg a színes leveleket, meg persze a jó kis őszi atmoszférát, Vivaldi-Tél után mondhatni ez a második kedvenc évszakom.

Szóval ne kíméljetek :D


Illetve Via ferratazni is szívesen megyek csak akkor szerzek be magamnak felszerelést (régebben voltam párszor)



szept. 9. 01:12
1 2
 11/17 anonim válasza:
9. Lehet, hogy korodbeliekből 100-an vannak fent, de az éppen elég, ha hasonló céllal vannak.
szept. 9. 15:04
 12/17 anonim válasza:
Kérdező akkor te nem 40-es vagy 50- es túrázokat keresel.
szept. 9. 17:21
 13/17 anonim válasza:
Rendszeresen járok túrázni, nekem lenne kedvem :D
szept. 9. 23:43
 14/17 A kérdező kommentje:

Ja oh igen, azt elfelejtettem írni, hogy inkább korombeliekkel mennék (+-5) :DD

Aki így is benne lenne és akinek esetleg nem írtam, az tudna dobni egy privátot? Nem akarok kétszer írni meg összezavarodni a beszélgetésbe, illetve ha lenne több ember, akkor másik platformon lehetne egy csopi :D

szept. 10. 00:33
 15/17 anonim válasza:
Minerva! Festeget ! :)
szept. 10. 15:13
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 ezt mire írtad?
szept. 10. 23:18
 17/17 anonim válasza:
Minerva
szept. 10. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!