Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek lenne kedved túrázni...

Valakinek lenne kedved túrázni Budapest környékén?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, férfi ha ez számít valakinek, szeretek sportolni alapból is, de hiányzik hogy valakivel elmehessek túrázni akár könnyebb akár nehezebb útvonalakra, nekem igazából mindegy milyen nehézségű, de nincs kivel túráznom, vidékről költöztem fel fél éve, gondoltam amúgy is jó kezdet új embereket megismerni, az ősz pedig a legjobb időszak egy jó kis túrázáshoz. Szeretem a gombákat meg a színes leveleket, meg persze a jó kis őszi atmoszférát, Vivaldi-Tél után mondhatni ez a második kedvenc évszakom.

Szóval ne kíméljetek :D


Illetve Via ferratazni is szívesen megyek csak akkor szerzek be magamnak felszerelést (régebben voltam párszor)



szept. 9. 01:12
1 2
 1/17 Szabi15 válasza:
Én szívesen mennék ha lenne időm rá, sajnos tuti nincs, de szurkolok, remélem találsz valakit! :)
szept. 9. 03:38
 2/17 anonim válasza:

Volt hasonló próbálkozásom,budapestiként. Nem is egyszer már. De a túrát sokan úgy képzelik el, hogy plázás pompában a telefonjukkal a kézben kilibegnek egy fél órás sétára és megdöbbennek, ha nincs betonút az erdőben.

És akkor ne is beszéljünk még a szexmániás nőkről, férfiakról,akik ürügyet keresnek, hogy bepróbálkozzanak.

Ismét egyedül kirándulok, túrázom, élvezem az erdő csendjét ...

Végtelen megnyugtató :)


F/Bp

szept. 9. 05:01
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, én ha túrázok, akkor ott nincs betonút, térerő amikor van, de a telóm max fotózásra vagy eleinte térkép miatt használom, aztán megvannak a túra jelek és lehet csapatni, de van amikor viszek tükörreflexes gépet is hátha látok valami érdekeset :D
szept. 9. 05:22
 4/17 anonim válasza:

Nekem egy Zenit tükörreflexes gépem van, legalább ötven éves,de szuperen működik még és a harmatcseppet is megmutatja a leveleken :)


# 2

szept. 9. 05:49
 5/17 anonim válasza:

Csoportos túrát is szervezhetsz, 2-es válaszoló! Ha ezt még nem szakmaként fogtad fel, akkor akár lehet egy sokadik munkalehetőséged!


De a határokat nagyon szigorúan betartatva! (Sok mindent érdemes írásban tudatni a másik féllel, illetve, ha ügyfélcentrikus megoldásokban gondolkodsz.)

szept. 9. 06:39
 6/17 A kérdező kommentje:

50 éves? :D

És nemcsak hogy színesben fotóz, ráadásul tükörreflexes is :))

Nekem egyébként egy régebbi 5100 típusú van, de egyetlenegy 50es fix objektívvel majd egy zoomosat lehet beszerzek ami komolyabb



Idegenvezető? Huh nem tudom, hogy keveredtünk ide de már meg vagyok zavarodva :DD

szept. 9. 07:06
 7/17 anonim válasza:

Használtan vettem, kb 20 éve :) De szuper gépecske, önkioldóval.


#2

szept. 9. 10:55
 8/17 anonim válasza:
Túratárson nézz körbe.
szept. 9. 14:25
 9/17 A kérdező kommentje:
Arra a túratársra gondolsz, ahol az emberek döntő többsége 50es, a maradék 40es?
szept. 9. 14:27
 10/17 anonim válasza:
Kérdező, én benne lennék, szeretek túrázni :)
szept. 9. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!