Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valaki nő túrázni most szombat...

Valaki nő túrázni most szombaton, budapest környékén?

Figyelt kérdés

Kedves nővel elmennék túrázni, tudom creepy, de nincs semmi rossz/hátsó szándék. Jót tenne nekem, ha kimozdulnék, de egyedül motiválatlan vagyok, s szívesebben beszélgetnék egy nővel.


25 éves vagyok, nem rég végeztem egyetemen, azóta dolgozom. Introvertált vagyok erősen, ezért is tenne jót nekem egy kis kimozdulás. Leginkább ez a célom, azért ezekkel a feltételekkel, mert így a legkényelmesebb számomra, nem barátnőt keresek vagy szexpartnert. Csak sétálni akarok egy nővel :D


Remélem jól körül írtam, de sejtem meg leszek találva, azért hátha.


2021. okt. 14. 20:59
 1/5 anonim válasza:
Hú, ez tényleg elég creepy. :D
2021. okt. 14. 21:11
 2/5 anonim válasza:
Túratárs FB v. com oldalán esetleg.
2021. okt. 14. 21:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Én már sok emberrel találkoztam innen, a legtöbben furák voltak, de sosem esett senkinek sem baja :D Azért nem mindenki szexuális ragadozó az interneten.
2021. okt. 14. 21:27
 4/5 anonim válasza:
hánnyal taliztál? Helyes vagy?
2021. okt. 15. 01:37
 5/5 A kérdező kommentje:

7-el.

Nem annyira. Átlagos.

2021. okt. 15. 06:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!