Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Látta valaki ezt a férfit?

Látta valaki ezt a férfit?

Figyelt kérdés

Szeptember 19-én 5 óra körül szállt fel egy elegáns, sármos 30 év körüli férfi az 1-es villamosra az Infoparknál. Egy 40 körüli csinos nővel volt, én pedig velük szemben álltam, 22 éves aranyos szöszi, fekete naciban...

Próbáltam felvenni a szemkontaktust vele, de csak a nő nézett vissza, a pali nem törődött velem. Valaki ismeri? 182 cm magas, 90 kg, sportos külső. A kezén egy maserati karóra, bugatti cipő, kék nadrág és piros-fekete kockás ing volt rajta. A Lurdynál szállt le, gondolom ment a Cutlerbe edzeni.



#1-es villamos #sárm #Jay Cutler #Magyar Brad Pitt #Isteni test
tegnap 15:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
Azért egy ritkábban látott márka név nem olyan rossz, mert az, hogy milyen színű a haja, elég általános, ezek túl általános infók.
tegnap 20:32
 12/16 anonim válasza:
Xd ezt a szart
tegnap 21:21
 13/16 anonim válasza:
A képzeletedben
tegnap 22:27
 14/16 anonim válasza:
no i am not.
tegnap 22:51
 15/16 anonim válasza:
Nyáladzol utánuk? Egy kis tartásod lehetne, iszonyú felszínes vagy. Nincs párod? Apád? Bárki aki tanított volna neked valamit a valódi értékekről az életben? Nem szeretett téged senki?
ma 00:02
 16/16 anonim válasza:
De szánalmas vagy 15ös
ma 04:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!