Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Látta valaki ezt a férfit?

Látta valaki ezt a férfit?

Figyelt kérdés

Szeptember 19-én 5 óra körül szállt fel egy elegáns, sármos 30 év körüli férfi az 1-es villamosra az Infoparknál. Egy 40 körüli csinos nővel volt, én pedig velük szemben álltam, 22 éves aranyos szöszi, fekete naciban...

Próbáltam felvenni a szemkontaktust vele, de csak a nő nézett vissza, a pali nem törődött velem. Valaki ismeri? 182 cm magas, 90 kg, sportos külső. A kezén egy maserati karóra, bugatti cipő, kék nadrág és piros-fekete kockás ing volt rajta. A Lurdynál szállt le, gondolom ment a Cutlerbe edzeni.



#1-es villamos #sárm #Jay Cutler #Magyar Brad Pitt #Isteni test
tegnap 15:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem ismerem, de én is a villamoson voltam akkor.
tegnap 16:08
 2/15 BeefEater válasza:
Nade te fekete naciban mentél aranyat ásni? Hát bekoszolódik!
tegnap 16:37
 3/15 anonim válasza:
Jó lehet a szemmértéked, hogy így ránézésre meg tudtad mondani, hogy pontosan 182 cm és 90 kg.
tegnap 16:51
 4/15 anonim válasza:
Drukkolok, hogy meg legyen.
tegnap 17:35
 5/15 anonim válasza:
Még szerencse, hogy a nőknek nem számít annyira a külső és a pénz...
tegnap 18:29
 6/15 anonim válasza:
5, te hogyan írnál le személyleírást, hogy biztosan meg találd?
tegnap 18:52
 7/15 anonim válasza:

Szia kérdező, én voltam az a férfi!

Csak azért nem vettem fel veled a szemkontaktust, mert túl szégyellős vagyok, de amúgy határozottan emlékszem rád és szeretnék veled találkozni!

Géza

tegnap 19:08
 8/15 anonim válasza:
#6: Csak arra céloztam, hogy a kérdező mintha golddigger lenne, rögtön felfigyelt a drága cuccokra, még a márkaneveket is megemlítette.
tegnap 19:33
 9/15 anonim válasza:
Tudom, hogy te erre céloztál. A kérdés továbbra is áll, hogy hogyan másképp kéne leírnia? Ezek eléggé jó infók, hogy megismerhető legyen.
tegnap 19:58
 10/15 anonim válasza:
#9: Én tutira nem a márkákat emlegetném, sőt, szerintem fel sem tűnne, hogy valakin ilyen vagy olyan márkájú óra vagy cipő volt-e. A márkák helyett valószínűleg megemlíteném az öltözékét (a színösszeállítást mindenképpen), illetve azt, hogy milyen színű volt a haja, a szeme, borostás volt-e az arca vagy szakállas vagy borotvált stb. Bár én férfiból vagyok összerakva, és a nőkön is hamarabb látom meg azt, hogy miben vannak, milyen a hajuk, a szemük, szemüvegesek-e stb., nem pedig a cuccok márkáját sorolom.
tegnap 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!