Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy gátlásos, visszahúzódóbb...

Egy gátlásos, visszahúzódóbb személy hogy tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos az iskolai zaklátások hatására zárkózott, gátlásos és önbizalom hiányos lettem, emiatt az ismerkedés és a barátkozás nehezen megy. Szívesen megismerkednék új emberekkel, de a szociális keszségeim nem a legjobbak, barátaim sincsenek akik elhívnának helyekre ahol tudnék másokkal ismerkedni.
szept. 16. 16:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nő vagy pasi vagy? Mennyire vagy gátlásos, ha találkozóra hívnak elmersz menni?
szept. 16. 16:49
 2/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, el merek menni ha nincs túl messze. A gond inkább ott van hogy nem jutok el odáig hogy elhívjanak valahova
szept. 16. 16:54
 3/11 anonim válasza:
Neten építs ki olyan kapcsolatokat (chat, hobbi, stb. révén), ami később személyessé is válhat.
szept. 16. 17:21
 4/11 anonim válasza:

Úgy, hogy változtatsz magadon

Szívesen!

szept. 16. 18:23
 5/11 anonim válasza:
Menj el egyedül bárhova,xard le jó lesz
szept. 16. 19:16
 6/11 anonim válasza:

4

Gratula, év tanácsa 😂

szept. 16. 19:25
 7/11 anonim válasza:
Változtatnod kell magadon, nyitni kell a világ felé. Csak így tudsz baráti kört kialakítani, vagy épp találkozni akár zárkózottabb, akár közvetlenebb lányokkal.
szept. 16. 20:05
 8/11 anonim válasza:
Próbálj kiindulni a hobbijaidból (ha vannak). Ha nincsenek, akkor keress valamit. Nagyvárosban ez könnyebb, én pl. könyvbemutatókat, kiállításmegnyitókat, ismeretterjesztő előadásokat, klubokat, nyelvtanfolyamokat, vallási közösségeket stb. szoktam így első blikkre ajánlani, de akár önkénteskedhetsz is, ha belefér az idődbe. Kisvárosban vagy falun nyilván nehezebb kapcsolatokat kiépíteni, de akár internetes közösségekhez is csatlakozhatsz, pl. könyves, filmes Facebook-csoportokhoz, vagy ha pl. szeretsz filmekről véleményt írni, ezekre is vannak jó netes felületek, ott privátban beszélgetni is lehet más felhasználókkal (néha én is szoktam :D). Az a lényeg, hogy légy aktív, nyugodtan használd a netet is, bár valószínűleg 10 emberből ott 8-9-10 idővel lemorzsolódik, de ki tudja, hátha felbukkannak olyan emberek, akikkel idővel személyesen is tudtok találkozni.
szept. 16. 20:10
 9/11 anonim válasza:
Ha közelben vagy és hasonló az érdeklődési körünk én barátkoznék, szintén csendesebb típus vagyok.
szept. 16. 21:34
 10/11 anonim válasza:

9

Budapest?

szept. 16. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!