Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi a gáz a tinder profilommal?...

Mi a gáz a tinder profilommal? (KÉP)

Figyelt kérdés

Vállalkozó szellemű hölgyek jelentkezését várnám, akik elmondanák az őszinte véleményüket a tinder profilommal kapcsolatban.


Kérném, hogy olyanok írjanak, akik 35 (max 40) alattiak és releváns tapasztalatuk van tinderezésben (vagy hasonló lájkolgatós appokban).


Képet egy üzenetváltás után küldök, hogy lássam nővel van-e dolgom. (pl. "bigdickboyy238" és hasonló felhasználónevekre nem fogok válaszolni)


Akár rám is írhatsz, vagy ide is kommentelhetsz, akkor én írok rád.


júl. 13. 06:31
 1/10 anonim válasza:
Szerintem kérd ki egy meleg férfi véleményét, ők legalább őszintén nyersen megmondják, hogy mi a probléma, nem fogják mézesmázos módon körbebeszélni a témát.
júl. 13. 07:46
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 Tulajdonképpen próbáltam. Hogy ne befolyásoljak senkit, ide nem írom most le a tapasztalataimat.

De a lényeg: a melegek nem igazán tudnak segíteni rajtam ebben a kérdésben.

júl. 13. 08:10
 3/10 A kérdező kommentje:
És igen, őszinte, nyers véleményeket várok, senkit nem fogok elhordani mindenféle r.b.ncnak, mert segítő szándékkal, konstruktívan elmondja a véleményét a profilomról (legyen az akár csak annyi, hogy "bocs, szerintem ronda vagy")
júl. 13. 08:13
 4/10 anonim válasza:
Milyen magas vagy és hány kg? Ez a 0. kérdés.
júl. 13. 08:54
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Nő vagy? Írjak?

Magas vagyok, 190+. A súly nem releváns, mert a képeken nem látszik (kabátban vagyok).

júl. 13. 09:00
 6/10 anonim válasza:
Kabátos kép nem túl előnyös. Csak 1 képed van fent? Nő vagyok, elmondom a véleményem, ha elküldöd.
júl. 13. 09:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Megjegyezném, hogy nem én raktam az ismerkedés kategóriába, nem imerkedési szándékkal vagyok itt.
júl. 13. 10:55
 8/10 anonim válasza:
mutizhatod a kepet kosziii
júl. 13. 11:12
 9/10 anonim válasza:
Küldheted
júl. 13. 23:06
 10/10 anonim válasza:
Kuldd
júl. 14. 06:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!