Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Budapesti, független rezidens...

Budapesti, független rezidens orvosnők, lenne kedvetek ismerkedni, beszélgetni?

Figyelt kérdés

júl. 13. 04:04
1 2
 1/18 anonim válasza:
Kb ekkora tömegre számítok évtizedekig még itt…
júl. 13. 04:07
 2/18 anonim válasza:
Miért pont rezidens? 🤔
júl. 13. 07:55
 3/18 anonim válasza:
Azért rezidens, mert nem 30 feletti nőkkel akar ismerkedni nyilván...
júl. 14. 16:37
 4/18 anonim válasza:
#3 30 felett is lehet valaki rezidens, meg 30 alatt is már végzett orvos, ezért nem értettem a kitételt. Amúgy meg a kedves kérdező vehette volna a fáradságot, hogy legalább néhány sort írjon magáról, ha már ismerkedni akar.
júl. 14. 17:59
 5/18 A kérdező kommentje:
4-es akarsz ismerkedni?
júl. 14. 18:44
 6/18 anonim válasza:
5: egy sort sem írtál magadról, hogy te ki vagy, milyen a személyiséged, az érdeklődésed, hány éves vagy, mit tudsz nyújtani. Ha arra számítasz, hogy egy ilyen semmitmondó, felszínes kiírásra tolongani fognak a fiatal, havi milliókat kereső, egyetemet végzett, komoly egzisztenciával bíró nők, az még egy párhuzamos univerzumban is kizárt, szállj le a földre.
júl. 15. 06:04
 7/18 A kérdező kommentje:
5-ös: jogos amit írsz viszont első körben én csak azt vizsgáltam hogy van e egyáltalán független rezidens orvosnő itt a GYK-n.
júl. 15. 06:42
 8/18 anonim válasza:
De miért rezidens, az miért lényeges? Mert az nincs összefüggésben az életkorral, ha arra gondoltál esetleg, ez annyit jelent, hogy valaki egy adott szakirányon még nem rendelkezik annyi gyakorlati idővel, hogy azon a szakon szakorvos legyen. Az orvosi egyetem 6 év, de amíg egyetemista valaki, addig nem rezidens, a rezidens egy szakmai megjelölés, nem pedig életkori, anyum most vette fel pluszban az érsebészetet, így 51 évesen érsebész rezidens. (nem független)
júl. 15. 07:21
 9/18 A kérdező kommentje:
Azért rezidens mert azok vannak 26-32 között, attól függően hogy mikor kezdték el az egyetemet.
júl. 15. 07:26
 10/18 anonim válasza:
Probléma van a felfogóképességeddel talán? Fuss neki még egyszer, amit írtam: a rezidens nem azt jelenti, hogy valaki 26-32 év közötti, mert ez egy szakmai megjelölés, nem életkori. Meg hogy lehet úgy emberekről beszélni, hogy "azok"? Nem tárgyak, hanem emberek, tehát: ők. Amúgy te 30 körüli, egyetemet végzett férfi vagy, egy orvoshoz hasonló intelligenciával, egzisztenciával?
júl. 15. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!