Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rezidens és egy ápoló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezidens és egy ápoló?

Figyelt kérdés

Nyilván most általánosítunk, de szerintetek mennyire lehet egy ilyen kapcsolat életképes?

Nem túl nagy a "szintbeli különbség"?

Orvos leginkább orvossal van együtt.

Esetleg ismertek ilyen párokat?



2022. júl. 28. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én ismerek ilyen párt. Az egyik aneszteziológus, a másik itos nővér. Szerintem simán működhet, ha mindketten akarjátok. Én nekem mondjuk elvem, hogy szakmabelivel nem kezdek. Egyszer próbáltam, nem működött. De az a pasi amúgyis egy gyökér volt. Aztán a kolléganők csak kiszedték belőlem, hogy ugyan mi volt a baj vele azonkívül, hogy egy egoista önimádó beképzelt fsz. Biztos kellemetlen volt neki évekig hallgatni a kórházban, hogy 5 perces volt az ágyban. Az volt az első és az utolsó, hogy szakmabelivel randiztam. A férjem hűtés-fűtés technikus, gépészettel foglalkozik. Ha Dr Houset nézek, akkor neki sokszor fingja sincs hogy mi mit jelent és ez nem is baj.
2022. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ismerek ilyen csajt, azt mondta hogy mindenképp Dr lesz a neve előtt. Lett is🤣 A férje doki.
2022. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus. A nővéreknek jó fogás egy doki.
2022. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tipikus, nem jellemző. Orvos leginkább orvossal van együtt.
2022. júl. 28. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:

2- attol meg nem lesz dr. a neve elott ugyhogy ezert kar teperni.


Szerintem mukodhet ha a felsobb pozicio nem erezteti az alsoval a lenezest vagy barmilyennemu negativ megkulonboztetest. Ha minden rendben van en meg egy maganpraxist is eltudok kepzelni ahol ketten dolgoznak, pl fogaszat. Tudjak kinek mikor mi hol kell hiszen ismerik egymast, stb.

2022. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem sok olyan van, hogy férfi orvos + nővér kapcsolat. de ismerek egy rezidens orvos lány + biztonsági ápoló kapcsolatot is
2023. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!