Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejelölt egy ápoló, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölt egy ápoló, szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Hétvégén kórházba kerültem, sajnos nagyon rossz passzban..

Ez az ápoló "úgy viselkedett velem,ahogy szokás",de ma bejelölt

Szerintetek akarhat valamit vagy csak szimpatikus lehettem neki?

(Lány vagyok)



#ápoló #Bejölelés
2020. jún. 8. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több infó kéne. Szerencsére még vannak ápolók akik kedvesek a betegekhez ezt nem feltétlen lehet jelnek venni.

Az hogy bejelölt furcsa, mert szokatlan dolog hogy egy pacienst bejelölnek (nekem talán kissé fura is:D).


Nem lehetetlen. Ha neked tetszik jelöld vissza aztan majd meglátod mi lesz.

2020. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt írod,hogy hétvégén kóürházbe kerültél...ma bejelölöt..tehát már otthon vagy, gondolom. Csak hétvégén találkoztatok amikor rossz passzban Te kórházba kerültél.

Én bizalmatlan vagyok, azonnal megfordulna A fejemben,hogy ez az ápoló visszaélne azzal,hogy Te rossz állapotban kórházban voltál, esetleg egy olyan betegséggel ami labilis lelkiállapotra utal.


Bocs", ha nem így van!

Lehet,hogy tényleg annyira szimpatikus voltál Neki, és szimpla ismerkedési szándék áll a háttérbe.

Azt nem hiszem,hogy a lelkiismeret vezérli és segíteni szeretne.


Tudja egyáltalán,hogy független vagy-e, vagy Te tudod,hogy Ő az?

Nekem furcsa ez az egész. Más lenne ha többször találkoznátok, hosszabb ideig lennél kórházban (de ne legyél!!!), és jobban megismernétek egymást...de így...Hát Te tudod, né óvatos lennék!

2020. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval úgy viselkedett veled, ahogy szokás, és mégis bejelölt? Biztos naponta jelölgeti a betegeket. Szerintem elég rémisztő, hogy az ápolók a faszbúkon nyomozgatnak utánunk.
2020. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!