Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van valaki aki esetleg nyitott...

Van valaki aki esetleg nyitott lenne erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a következő kérdésem, illetve ajánlatom elég furának és szokatlannak tűnhet, de ez igenis vérkomoly.

Ezzel első sorban a lányokat szeretném be célozni, ugyanis több mint két éve vagyok barátja e levél tárgyának.

Én is, és ő is fiú, viszont ő már majdhogynem a kezdetek óta, mondjuk úgy szerelmes belém.

E két év alatt próbáltam többször is közös dűlőre jutni valahogy ebben az egészben, sajnos hazudtam is neki párszor, stb.

Részletekbe most ha lehet nem mennék bele.

Viszont már egy ideje folyamatosan mondom neki hogy nekem más terveim vannak, a saját jövőmet nézve, de ő így sem hajlandó el engedni engem, amivel engem taszít mélypontra minden egyes héten.

Ő amúgy is eléggé magányos, mondhatni csak én vagyok ott neki társaságnak és én úgy érzem épp ez a baj, hogy nincs más akivel tudna beszélgetni.

Éppen ezért szeretném gondoltam fel teszem ide ezt a kérdést, hátha kapok segítséget.

Amit ő róla lehet tudni:

19 éves, olyan 170 cm körül lehet a magassága, barna szem, és haj.

-Rendkívül jószívű

-nagylelkű

-kedves, és odaadó

-habár fizikailag nem egy David Hasselhoff, ennek ellenére kifejezetten mozgékony munkát végez nap mint nap.

-nagy zene rajongó, ezen belül is kedvenc műfaja a külföldi rap, nagy kedvencei Eminem, Logic, Kanye West, és még sorolhatnám.

-rendkívül okos, kiváló angol, és földrajz tudással rendelkezik, valamint egész jó a memóriája is.

-szeret még videójátékokkal játszani, és filmezni is, játékok közül első sorban a Valve játékokat szereti (half life széria, portal, stb) filmek közül nagy kedvence a Star wars trilógia, ezen kívül is a legtöbb star warssal kapcsolatos sorozat, stb.

Valamint ő egy rendkívül humoros természetű ember, lehet vele jókat nevetni.

Kérem, ha valakinek fel keltettem ezek alapján az érdeklődését, az írjon, nem tudnád el hinni mennyire, de mennyire hálás lennék érte, de tényleg.

Nem feltétlenül kell párkapcsolatra gondolni itt, csak legyen neki valaki akivel egy hullámhosszon tud lenni, és meg beszélni vele dolgokat.

Könyörgöm, akármelyik hölgy jelentkezhet, csak legyen valaki.

Életem legboldogabb embere lennék ha ez össze jönne neki.



jún. 27. 20:38
 1/3 anonim válasza:
Szóval magyarán leakarod passzolni mert teher számodra a vele való beszélgetés/kapcsolat?Mert eléggé az jön le ebből a szövegből bármennyire is segiteni akarsz neki.
jún. 27. 20:49
 2/3 anonim válasza:

De ha ő a fiúkat szereti, miért lányokat keresel neki?


Másrészt meg egyébként sem a te dolgod hogy partnert / barátokat találj neki.

jún. 27. 21:00
 3/3 anonim válasza:
Zagyvára sikerült a szöveg apám.
jún. 27. 23:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!