Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Unatkozom. Nincs kedve valakin...

Unatkozom. Nincs kedve valakinek ismerkedni? Nő vagyok.

Figyelt kérdés
jún. 21. 11:18
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

#20 mégis mire számítottál? Már te vagy a 20adik kommentelő. És még számold azt is bele privátban még többen írtak neki


Szánalmas minden....

jún. 23. 11:26
 22/28 anonim válasza:
#20: De aki olyan hülye, hogy lemegy kutyába, és elkezd szórakoztatni egy unatkozó embert, aki semmi alapvető infót nem adott meg magáról, nos, az meg is érdemli a sorsát. Én az ilyeneket átugrom, bolond lennék írni egy ilyen embernek.
jún. 23. 11:32
 23/28 anonim válasza:
#22 Ne haragudj, de jelenleg te vagy a legnagyobb bohóc itt. Nem írnál neki a világért sem, de már 2 napja azon feszengsz itt, hogy unatkozik a csaj.🤣🤡🤡
jún. 23. 12:01
 24/28 anonim válasza:
#23: Te meg a másik bohóc vagy, aki ezek szerint azt figyeled, hogy mit csinál a másik ember, és okoskodsz.
jún. 23. 12:25
 25/28 anonim válasza:
#24 Én csak írtam a hölgynek, hogy írjon több infót magáról. Ha nem, hát nem, 1 percnél tovább engem nem emésztett a dolog. De apám, veled valami komoly baj van, 2 napja azon picsogsz itt, hogy csak unatkozik. Aztán mi van akkor? Úgy írsz, mintha kötelező lenne anonim embereket szórakoztatnod. Csak lépj tovább.. Klinikai eset vagy..
jún. 23. 12:28
 26/28 anonim válasza:
#25: Ha egy kis eszed lenne, akkor eleve nem írogatnál olyannak, aki önmagától nem képes arra, hogy több infót adjon meg magáról, lemész pincsibe, hogy "ugyan adjál már meg valami infót", miközben tudhatnád, hogy ha valaki arra sem méltatja a fórumozókat, hogy bármit is kitegyen nyilvánosan, az mennyire vehető komolyan. De nyilván én vagyok a klinikai eset. Én a magam részéről ezek után befejeztem, pá.
jún. 23. 12:40
 27/28 anonim válasza:
#26 Te pörgöd ezt az egészet nagyon durván túl, barátom. Olyanra is volt példa ismerősöm által, hogy itt ismerte meg a párját, pedig képzeld, csak unaloműzés céljából kezdtek el itt chatelni. Azért vagy klinikai eset, mert te magadban tudod, hogy nem beszélgetnél a kérdezővel, de azért 2 napja tudod írni a baromságaidat a kérdése alá..
jún. 23. 12:47
 28/28 anonim válasza:

26!

Noé???

jún. 23. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!