Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni, ismerkedni?...

Valaki barátkozni, ismerkedni? ^^ (17L) Unatkozom a hosszú út alatt, leginkább 16-22 éveseket keresek.

Figyelt kérdés

~Rólam~

❀Introvertált vagyok, de tudok sokat beszélni ha feloldódok😂


❀Ha rámírsz légyszi ne csak "szia, mizu? "-ból álljon a beszélgetés + no nude


❀Hopeless romantic


❀Visszahúzódó vagyok, szigorú szülőkkel, szóval ne várd, hogy 2 hét után találkozzak veled/folyton hívásozzak


❀Remélem nem lépsz le pár nap után mert abból már kaptam eleget 😅



2022. júl. 26. 12:33
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia!

Nekem írhatsz, 17l vagyok, imádok olvasni, meg írni.

Introvertált vagyok én is.

(Viszont, ha írsz, lehet nem válaszolok rögtön, mert ma nem érek annyira rá.)

2022. júl. 26. 12:36
 2/12 anonim válasza:
Cuki lehetsz
2022. júl. 26. 12:38
 3/12 anonim válasza:
🤣 no comment
2022. júl. 26. 12:55
 4/12 anonim válasza:
Fontos, hogy angol szavakat és kifejezéseket keverjen a közlendőjébe?
2022. júl. 26. 13:04
 5/12 anonim válasza:
Szia írhatsz
2022. júl. 26. 13:06
 6/12 anonim válasza:
Olyan rossz, hogy így felcímkézitek magatokat. Semmi köze nincs ahhoz, hogy ki magának való vagy ki nem, csak annyi hogy féltek önmagatok lenni, mert a környezetetek teletömte a fejeteket félelemmel, vagy mert nem tudtok azonosulni sok társasággal a felszínesség megállapítása miatt. Nem jó célja van a szigorú neveltetésnek, a szülők általában jót akarnak vele, a végeredmény nem ez lesz. A szülők csak önmagukat látják gyermekükben minden ilyen lépésnél,magukba kéne keresni a válaszokat először. Olyan mintha lenéznék a gyereküket, hogy erre ő nem képes, esélyt nem adva arra, hogy teljes értékű emberként lássa önmagát később. Szomorú
2022. júl. 26. 13:25
 7/12 anonim válasza:

1-es vagyok, 6-os.

Én is magamnak való vagyok, de nem azért mert félek önmagam lenni, sőt.

Egyszerűen besokallok, ha sok emberrel kell lennem, otthon a magányban jobban szeretem tölteni az időmet és regenerálódom. Így vagyok önmagam, pont akkor nem lennék önmagam, ha sok társasággal lógnék.

2022. júl. 26. 13:30
 8/12 anonim válasza:
Amikor megláttam a kérdést, írni akartam, de miután elolvastam a leírást is, egyből elment tőle a kedvem.
2022. júl. 26. 13:42
 9/12 anonim válasza:
Nekem attól ment el a kedvem, hogy unatkozik a hosszú út alatt. Kérdező, ha csak időtöltésre kell ismeretség, abból köszi nem kérek.
2022. júl. 26. 13:46
 10/12 anonim válasza:
7#, lehet tényleg így van nálad. De szerintem több az általam leírt dolog, hasonló helyzetekben. Nem attól lesz valaki magának való, hogy nem lóg sok társasággal, attól lesz, hogy jobban szeret egyedül lenni alapból. Én ugyanezt hittem magamról sokáig, nálam a félelem és a rossz társaság is mind szerepet játszott ebben, lehet te is tévesen ítéled meg magad, csak még nem tudod. De nem kell egyetértened velem, egyénileg te jobban ismered a saját helyzeted, mint én általánosítva
2022. júl. 26. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!