Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Itt a gyakorin lehet barátnőt...

Itt a gyakorin lehet barátnőt találni ? 24F éves vagyok!

Figyelt kérdés

Olyan lányt keresek,akinek hasonló a gondolkodása, és hasonló érdeklődési köre van. Interneten jobban megyen nekem ismerkedni. Személyesen nem tudok ismerkedni végképp mert a gátlások miatt nem vagyok hozzá szokva és rám jönne a szorongás legbelülről ami nem jo nekem és ezek miatt kímélem magam hogy személyesen ne kérjen

kezdenem ismerkedni . Személyesen csak párszor fordult elő de soha nem találtam meg a megfelelő személyt a környezetemben történt ez. Kezdeni ismkerkedni személyesen abban hagytam ami volt régen nem akarom úgyan úgy át élni ugyan aztat elég volt.Messziről szeretnék és csak interneten, Írásban jobban megy nekem meg jobban bele vágok.



máj. 6. 19:07
1 2
 1/20 anonim válasza:

szerintem nem nagyon. Interneten társkeresőn igen, tinder, bumble ilyesmik.

Szerintem mindenképp próbáld fejleszteni magad, mert hiába leszel jóban valakivel online, ha élőben nem fogsz tudni beszélni vele.

Az pedig nem túl jó promo, hogy ezzel nyitsz, hogy nem igazán tudsz ismerkedni élőben, mert szorongasz és gátlásaid vannak. A lányok nem akarnak megmenteni fiúkat, jól akarják magukat érezni. Szerintem a legtöbben nem "messzi ismerkedést" várnak, mármint a nők általában igazi kapcsolatot keresnek online.

De hát persze bármikor történhet csoda, szurkolok neked. Viszont tényleg inkább olyan helyen próbálj társat keresni, aminek ez a célja. Ahol van leírás, van kép, te is látod a lányt, a lány is lát téged.

máj. 6. 19:14
 2/20 A kérdező kommentje:
Társkeresőn már volt nekem nem juttam vele semmire mert legtöbb lány messze volt vagy nemis írtak vissza se. Interneten ha írok ismkerkedek Személyesen már nem jelent gondot nálam, de kezdeni ismkerkedni személyesen sajnos mindig gondot jelentett nálam.
máj. 6. 19:20
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha interneten kezdem ismkerkedni vagy próbálni, akkor később utána találkozni személyesen már nem jelentene gondot nekem.
máj. 6. 19:21
 4/20 anonim válasza:
ne nekem mentegetőzz, nekem mindegy, én csak elmondtam, hogy egy lány mint gondol a témáról:D
máj. 6. 19:30
 5/20 anonim válasza:
Nekem volt innen 2 barátnőm is.
máj. 6. 21:29
 6/20 anonim válasza:

#1


Na, még meg ilyekre, hogy Tinder tuti nem menném.

Persze ez én vagyok, másnak műkődhet. :D #5 voltam.

máj. 6. 21:30
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 Nekem társkereső applikáció végképp nem kell.
máj. 6. 21:35
 8/20 anonim válasza:
591 éves vagy?
máj. 6. 22:10
 9/20 anonim válasza:

Lehet, írj rám.


41F

máj. 6. 22:20
 10/20 anonim válasza:

Nem csodálom, hogy szorongsz és gátlásos vagy a mai lányokhoz való közeledésétől élőben, hisz olyan elvárásaik, igényeik vannak mint még eddig sosem, kritikusak, nagyok az elvárásaik, hisz minden fiú őket ugrálja körül. Hiányzik a természetesség, közvetlenség belőlük, teljesen más az értékrendjük mint 10-20 éve. Az önbizalmuk a plafont verdesi, határozottak, tudatosak, legalábbis ezt mutatják kivülről.

Na meg nagyon anyagiasak is. Amikről a mai világunk tehet főként. Biztos vannak kivételek, olyanok is, akik szeretnének megmenteni fiúkat. Csak nagyon nehéz megtalálni őket, és lehet hogy már foglaltak, vagy előnytelen külsejűek.

máj. 7. 00:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!