Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ki fog még egyedül karácsonyoz...

Ki fog még egyedül karácsonyozni rajtam kívül?

Figyelt kérdés

A családomat nem tudom meglátogatni idén, a lakhelyemen meg nincs se rokonom sem ismerősöm. Egyedül élek, elég unalmas időszak lesz és az ünneplés idejére mindenki el fog tűnni így még az internet is magányos lesz.


Van még itt valaki aki egyedül fogja tölteni a karácsonyt? Jó lenne egy beszélgetőtársat vagy egy kis közösséget találni eddig a boldogságos ünnepig.


Tudom, ez most eléggé úgy hangzik mintha unaloműzőt keresnék aznapra utána meg dobbantok, de nem ez a cél, jó lenne alapvetően is barátokat találni.


20-30 év közötti korosztály.


2023. dec. 1. 09:22
 1/9 anonim válasza:
De miért nem tudod meglátogatni őket?
2023. dec. 1. 11:40
 2/9 A kérdező kommentje:
mert messze élnek és még az útra sem lenne elég időm (10+ óra), nem hogy időt is töltsek velük rendesen, másfelöl pénzzel is híján vagyok.
2023. dec. 1. 11:42
 3/9 anonim válasza:

Aki igazán akarja az megoldja, emberek millió oldják meg, hogy hazarepüljenek vagy valahogyan hazautazzanak. A csóróság sem lehet kifogás, ezért mondom azt aki igazán akarja az megoldja.

Nem vagyok egy annyira családcentrikus ember, de akárhol laknék a világon elintézném, hogy hazautazzak, hogy lássam a családomat.

Ezek után szerintem fölösleges bármit írnom, sok sikert kívánok és kellemes karácsonyt!

2023. dec. 1. 11:49
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi
2023. dec. 1. 12:12
 5/9 anonim válasza:

Én nem egyedül töltöm, de kb. egyedül érzem magam velük, szóval valamilyen értelemben én is úgy töltöm majd.


Nő vagy?

2023. dec. 1. 12:13
 6/9 A kérdező kommentje:
ha ennyire lényeges akkor nem :D
2023. dec. 1. 12:21
 7/9 BeefEater válasza:
Én. Lehet, hogy barátokkal elmegyünk túrázni, ha rossz idő lesz, akkor azt sem.
2023. dec. 1. 13:40
 8/9 anonim válasza:
karácsonykor nem, de szilveszterkor
2023. dec. 1. 18:25
 9/9 anonim válasza:
beszélgethetünk miért ne.
2023. dec. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!