Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nem lenne kedve az egyedül...

Nem lenne kedve az egyedül karácsonyozóknak összeülni és együtt csinálni valamit?

Figyelt kérdés

Megdöbbentett mennyi kérdésnél olvastam, hogy egyedül karácsonyoztok. Én is ilyen vagyok és arra gondoltam, hogy ha 1 emberrel megbeszélném itt hogy találkozzunk, kicsit creepy lenne:D de ha többen összejönnénk, mint kvázi egy baráti társaság, akkor lehet jól is elsülhetne a dolog. Lesz 1-2 hely nyitva szenteste, megihatnánk valamit és beszélgethetnénk. De más programokra is nyitott vagyok.

Mit szólnátok ehhez?:)


2021. dec. 19. 14:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, ha ez számít (nem kanos pasi:D). Csatlakozhatnának pasik is, de ha több nő gyűlne össze, akár csajos estet is csinálhatunk, ha nektek az komfortosabb:)
2021. dec. 19. 14:12
 2/18 anonim válasza:
Oké! F ☺
2021. dec. 19. 14:49
 3/18 zol56 válasza:

Ezek nagyon jó ötletek lennének mert sok ember egyedül tölti az ünnepeket. Lennének, csak nem ezen az oldalon...

Ha akad is olyan aki normálisan válaszol azt is széttrollkodják.

2021. dec. 19. 15:17
 4/18 anonim válasza:
Melyik városban tervezed ezt? :)
2021. dec. 19. 15:33
 5/18 A kérdező kommentje:

#3: Tudom:/ Nem sok esélyt látok rá, de gondoltam hátha. Ha páran összegyűlnénk, akiket tényleg érdekel és nem fognak beijedni vagy eltűnni, csinálnék valamelyik platformon egy közös chatet vagy valamit és ott összeismerkedhetnénk. Aki meg trollkodik a témán, szégyellje magát.

#4: Jogos. Budapesten:)

2021. dec. 19. 15:46
 6/18 anonim válasza:

Hány éves korosztályt keresel kérdező?


középkorú hölgy

2021. dec. 19. 17:16
 7/18 A kérdező kommentje:
#6: Nem gondolom, hogy itt számítana a korosztály.
2021. dec. 19. 17:19
 8/18 anonim válasza:

Karácsonyra én családomhoz utazom. De hasonló szilveszteri programban viszont benne lennék:)


Férfi

2021. dec. 19. 19:38
 9/18 anonim válasza:
Inkabb nézem a HBO GO-t
2021. dec. 19. 22:26
 10/18 anonim válasza:
Nagyon jó elgondolás csak elmondom miért nem műkődik, a legfőbb probléma a távolság pl Veszprém megyéből nem utaznek fel Pestre,hogy egy teljesen idegen társaságban szerencsét próbáljak mert nagyon lutri a dolog! Ha Pest közeli lennék szívesen benne lennék, viszont én sok hasonló témában kerestem ilyen csoportokat de sose találtam Pest kivételével ott szerveznek játékokat is nektek jó mert van számos lehetőség! Vidék /kisváros ebből a szempontból teljesen halott!
2021. dec. 19. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!