Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nem lenne kedve az egyedül...

Nem lenne kedve az egyedül karácsonyozóknak összeülni és együtt csinálni valamit?

Figyelt kérdés

Megdöbbentett mennyi kérdésnél olvastam, hogy egyedül karácsonyoztok. Én is ilyen vagyok és arra gondoltam, hogy ha 1 emberrel megbeszélném itt hogy találkozzunk, kicsit creepy lenne:D de ha többen összejönnénk, mint kvázi egy baráti társaság, akkor lehet jól is elsülhetne a dolog. Lesz 1-2 hely nyitva szenteste, megihatnánk valamit és beszélgethetnénk. De más programokra is nyitott vagyok.

Mit szólnátok ehhez?:)


2021. dec. 19. 14:11
1 2
 11/18 anonim válasza:

Én mennék de nem iszok

Nem birom az alkoholistákat

2021. dec. 20. 08:14
 12/18 anonim válasza:

Én is ellene vagyok az alkoholos befolyásoltság állapotának. Esetleg üdítőitalról szó lehet, ha az cukormentes változat.


Közös teázás? Kávézás? Milyen italfogyasztásról lenne szó?


Energiaitalt sem fogadnék el, mivel egyszer próbáltam és szinte sokkos állapotba került a szívműködésem...

2021. dec. 20. 08:40
 13/18 anonim válasza:
Budapesten jó ötlet. :) De én is Szilveszterre gondolnék inkább. Nekem írhatsz kérdező.
2021. dec. 20. 12:31
 14/18 A kérdező kommentje:

Mindenki azt iszik amit akar természetesen. Nem is értem ez hogy lett téma.

Aki nem tudta felfogni, hogy szentestéről van szó és szilveszteri bulit akar, az kérem írjon ki egy másik kérdést magának.

2021. dec. 20. 12:44
 15/18 anonim válasza:
Szilveszterkor se iszok
2021. dec. 20. 13:14
 16/18 anonim válasza:
Én mentem volna, de Derecskétől nagyon messze van.:( 29/F
2021. dec. 23. 22:58
 17/18 anonim válasza:
Lett belőle valami, kérdező?
2021. dec. 24. 18:39
 18/18 anonim válasza:

Szerintem leghamarabb 27.-én lesz nyitva minden, ami egy többfős összejövetel lebonyolítására alkalmas helyszín lehet.


Úgy emlékszem, hogy addig zárva vannak még a vendéglátó egységek többsége is. (Kivéve a benzinkutakat és az éjjel-nappal nyitva tartó boltokat.)

2021. dec. 24. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!