Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a boldogságr...

Mi a véleményetek a boldogságról? Negatív emberekkel szeretnék beszélgetni.

Figyelt kérdés

2023. nov. 10. 22:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem lehetséges mindenki számára. Nem akarom az egyén felelősségét tagadni, de van, hogy emberen felül álló tényezők húznak olyan határokat, amiket nem lehet átlépni. Nekem már a boldogtalanság csökkentése a cél, ez reálisabb.
2023. nov. 10. 22:32
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez elég intelligens megfogalmazás volt, egyet is értek vele.
2023. nov. 10. 22:33
 3/16 anonim válasza:
Relatív.
2023. nov. 10. 22:36
 4/16 A kérdező kommentje:
Talált, ez nagyon lényeges.
2023. nov. 10. 22:45
 5/16 anonim válasza:
Szerintem mindenki számára elérhető a boldogság kemény munkával, mert mindig meg lehet találni a szépet. Akár önmagad fejlesztésével, célok elérésével, barátokkal, partnerrel. Nem akarok sót dörgölni a sebbe, mert nagyon szomorúnak tartom hogy valaki annyira kilátástalan helyzetben van, hogy teljesen lemondott a boldogságról, viszont én nagyon boldog embernek tartom magamat. Nekem úgy sikerült elérnem ezt az állapotot hogy megjavítottam a kapcsolatomat saját magammal. Régebben például önbizalomhiányos voltam a testem miatt mert túl vékony voltam, hát elkezdtem edzeni. Kevés barátom volt mert nagyon introvertált és visszahúzódó voltam (ami visszavezethető szerintem az önbizalomhiányra), így hát olyan helyzetekbe kényszerítettem magamat ahol kénytelen voltam barátkozni. És most nagyjából 3 éve értem el arra a pontra az életemben hogy teljesen meg vagyok elégedve mindennel és végre nem úgy kelek fel reggelente hogy "jajj már megint egy újabb sz@r nap" hanem alig várom hogy elmenjek a reggeli edzésemre, vagy ebédre összefussak haverokkal, vagy este elmenjünk vacsizni barátnőmmel. Szerintem hasznos ha mindig van előtted egy hosszú távú cél és pár rövidtávú cél, amik elérése büszkeséggel és boldogsággal tud eltölteni. Szerintem az igazi boldogság az, amikor tiszta szívből tudod magadat és az életedet szeretni, az meg csak úgy megy, ha tisztában vagy azzal hogy mi az amiért küzdesz
2023. nov. 10. 22:58
 6/16 anonim válasza:
Folyamatos boldogság nincs, csak időszakos.
2023. nov. 10. 23:03
 7/16 anonim válasza:
Illúzió, átverés. Amikor azt hiszed boldog vagy, az eltart akár pár hónapig is. De valójában akkor kezdesz csak igazán megindulni a lejtőn.
2023. nov. 10. 23:16
 8/16 anonim válasza:
5,ez a vékonyság nem igazán nagy probléma.Majd telnek az éveid,aztán elönti a nyakadat a xar.Betegségek,pénzügyi gondok,idióta emberek,veszekedések,stb.,stb.Arról nem is beszéltem,hogy rengetegen szenvednek megváltoztathatatlan dolgok miatt.Fiatalon még szinte mindenki boldog.
2023. nov. 10. 23:47
 9/16 Cameroon válasza:
Boldogság mikor szabadnak érzed magad valami ideig óráig tartó dolog ameddig eszedbe nem jutnak az aktuális problémáid.
2023. nov. 11. 00:04
 10/16 anonim válasza:
Én is azt mondom, hogy illúzió mindössze. Boldognak érzi magát az ember, de ha úgy igazán bele gondol a dolgokba, akkor rájön, hogy az egész csak színjáték, akár akaratlanul, de az. Amíg nem tudjuk meg voltaképp mi is a célja a földi életnek, addig igazi boldogság nincs. Addig csak hajtjuk, keressük, játszuk a boldogságot, mert valahogy túl kell élnünk az életet. De a valódi okot, célt, hogy miért is csináljuk ezt az egészet nem tudjuk. Anélkül pedig értelmetlen az egész. És amíg értelmetlen, addig csak mímelt, csinált, tehát mű tud lenni a boldogság is.
2023. nov. 11. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!