Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Már eljutottam odáig hogy...

Már eljutottam odáig hogy ráírtam egy lányra aki tetszik és egész sokat beszélünk de nem tudom hogy mit csináljak következő lépésként. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2023. jún. 24. 17:30
 1/3 anonim válasza:
Jöjjél össze vele és ha észre veszed hogy irogat más fiúknak is vissza (ami egyértelműen lehetőséges mivel sok kan ír rá minden nap) akkor szakíts vele.
2023. jún. 24. 17:42
 2/3 anonim válasza:

Hívd el találkozni. Ha eljön, akkor az egy jó jel.

Akkor persze ott a találkozón valahogy el kell vinned arra a helyzetet, hogy ne csak barátkozás legyen.


De a lényeg, hogy ne félj attól, hogy kiderül egy ponton, hogy hát ez nem jött össze. Mert valahol az az egész célja, hogy ez kiderüljön. Legtöbben ott cseszik el, hogy az van bennük, hogy valahogy úgy kell csinálniuk, hogy kelljenek a lánynak. Az, hogy kellesz e neki az a lány oldalán van, ezzel neki kell foglalkoznia és megérlelni magában. Neked annyi a dolgod, hogy elvid oda a helyzetet, hogy ez kiderüljön.

2023. jún. 24. 19:31
 3/3 anonim válasza:
Folytasd. Írj neki rendszeresen, és ha úgy érzed, beszélj meg egy találkozót.
2023. jún. 25. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!