Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ciki ezen az...

Szerintetek nem ciki ezen az oldalon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé.. Volt hogy innen találkoztam valakivel, és a barátaimnak inkább azt mondtam, hogy tinderről ismerjük egymást. Néha itt is találok értelmes embereket, de másoknak valahogy mégsem merem bevallani
2023. febr. 24. 19:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Azt meg, hogy kit pontosan honnam ismer az ember nem kell mindenkinek az orrara kötni..."

Nem is terveztem minden embert leszólítani ezzel az utcán. Most a barátaimról beszéltem. Az ember általában őszinte szokott lenni a közeli barátaival

2023. febr. 24. 20:21
 12/24 anonim válasza:
Ja, aki közeli barátom, az ennél cifrább dolgokat is tud rólam, szóval előttük aztán vegképp nem ciki, legalábbis nekem. 😅
2023. febr. 24. 20:24
 13/24 anonim válasza:

Én innen találtam egy korombeli nagyon ragaszkodó barátnőt. (Amúgy én is nő vagyok.)


Már két éve lesz ezekben a napokban, hogy tartjuk a kapcsolatot. Egész komoly bizalom van oda-vissza.


Nem hiszem, hogy minden szempontból annyira rossz lenne a színvonal. Talán a témakör is számít, hogy honnan, milyen indokból kifolyólag indul el egy ismeretség/kapcsolat/barátság stb.

2023. febr. 24. 21:03
 14/24 anonim válasza:

Annak ellenére rendszeresen beszélgetünk telefonon, hogy viszonylag nagy a távolság. (Most km-ben nem tudnám megsaccolni, de 200 körül biztosan van.)


13-as válaszoló voltam.

2023. febr. 24. 21:04
 15/24 anonim válasza:
Ja, és volt már 3 személyes találkozás is! (Igaz, a távolságból kifolyólag ez nem rendszeres...)
2023. febr. 24. 21:05
 16/24 anonim válasza:
Én sem szoktam megmondani ha a meglévő ismerőseim találkoztak olyannal akit itt ismertem meg, azt szoktam mondani hogy egy másik ismerősömön keresztül ismertem meg.
2023. febr. 24. 21:08
 17/24 anonim válasza:
Szerintem sem ciki. Legfőképpen, hogy az itteni ismeretségek jelentős része nem is feltétlenül az ismerkedés miatt alakul ki.
2023. febr. 24. 21:18
 18/24 anonim válasza:
Nem ciki, lehet 1-2 jobb ízlésű személlyel beszélgetni szerencsére.
2023. febr. 24. 21:42
 19/24 anonim válasza:
Inkább az a ciki, hogy alig talalsz valakit aki komolyan venné. Ha írsz magadról olyan információt ami másiknak nem szimpi utána már rögtön vége is. F
2023. febr. 25. 07:15
 20/24 anonim válasza:

#19 same… komolytalan a legtöbb aki annyira zárkózott, hogy egy pincében élné le legszívesebben az életét.


Egyik munkatársamnak mikor egyszer szóba jött nem tudta abbahagyni a vonyítást. :D azóta nem is beszéltem senkivel, na nem miatta.

2023. febr. 25. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!