Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 40-es, 50-es éveikben járó...

40-es, 50-es éveikben járó férfiak és nők, vagytok itt?

Figyelt kérdés
És ha igen, mit műveltek e késői órán? Kávét, teát kortyolgattok? Rejtvényt fejtetek? Rádiót hallgattok vagy netán szalagos magnót?

2022. nov. 17. 17:40
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/151 anonim válasza:

Egyszer taliztam "idegenekkel" egy molett csoportból..

Soha többé !

Hatalmas csalódás !

Egy éve beszélgettem velük es konkretan nem ismertem fel őket a fotóik alapján 🤪 ..


En offolom a tali lehetőségét :)


De kik mennek sok sikert nekik :)

2022. nov. 20. 09:31
 72/151 anonim válasza:

41es vagyok.

Nem biztos, hogy csajozas pasizas lenne az elsődleges cél.

Egyszerűen, ha összejön, csak érezzük jól magunkat, sulytól, hajszintől, végzettségtől függetlenül.

2022. nov. 20. 09:43
 73/151 A kérdező kommentje:

Nnna, milyen jó kis beszélgetés alakult itt ki. :)


Mindenesetre megállapítást nyert, hogy nem csak férfiak vannak a gyakorin.


Én személyes találkozóra még nem mennék, mert szerintem azért nem árt, ha előtte az emberek beszélgetnek egy kicsit egymással és vmennyire megismerik egymást.


Szerintem lehetne egy messenger csoportot csinálni, voltam olyanban, az elég jópofa tud lenni (mondjuk abban a csoportban csak olyanok voltak, akiket már ismertem). Az is igaz, hogy nem mindenki szeret csetelni. Én nagyon szeretek.


71-es, te milyen formában beszélgettél a többiekkel?

2022. nov. 20. 10:08
 74/151 anonim válasza:

71 vagyok..


Molett csoportba beléptem.

Egy éve voltam már ott, pár emberrel kialakult szimpátia, nőkkel.. szinten nő vagyok. privatoztunk is ..

Majd lett közös messenger csoport is :)

Feldobtuk a témat személyes találkozóra, megszerveztük ;)

Vegyesen nők, ferfiak megjelentünk..és ott ért a csalódás, nők ittak, vedeltek ! Alpari közönseges módon viselkedtek, és konkrétan volt pár nő akit nem ismertem fel a képei alapján..mikor szóvá tettem ezt , természetesen én lettem a rossz az ünneprontó..

Végére 2 asztal társasag alakult ki.

Ki is léptem a csoportból.!Hazug más embereket félrevezető emberekre nincs szükségem.

Van kivel azóta is tartom a kspcsolatot ;)

2022. nov. 20. 10:19
 75/151 anonim válasza:

Sok ember írásban tud disztingválni, irl meg kilóg a kapa.

Ilyen ez...

2022. nov. 20. 10:23
 76/151 anonim válasza:

70-es ez kapufa 😆

azért mert nem a fütyi irányít attól még lehetek jó, bármiben is! 😉

a puding próbája az evés!

egyébként jól vagyok!

de a beszélgetés ne menjen el más irányba! legyenek vélemények, de ne sértsünk meg másokat!

2022. nov. 20. 10:57
 77/151 anonim válasza:

Én kerülöm az alkoholt, a józan életű, kulturáltan viselkedők csoportját erősíteném. (Semmiképpen nem társkeresés a cél nálam sem!!!)


Középkorúaknál többen lehetnek molettek, de nem kizárólag ilyen testalkatúak vannak a világon.


Ha a személyes találkozás nem menne, akkor nem megy. Értelmetlen volt az ötlet felvetése.


Azt tapasztalom, hogy még a telefonszámok egymásnak megadása sem működik olyan célból, hogy legalább időpontokat és helyszíneket lehessen egyeztetni.


Persze leginkább sms-ben, nem feltétlenül fontos a hanghívás. Sőt, el is lehet kerülni.


Amint korábban megfogalmaztam: továbbképzési lehetőségek, középkorúak tanulása, (tanfolyamok) valamint egyéb iskolai végzettségek - és MUNKAHELY TEREMTÉS!!! Persze nem mérgező módon.

2022. nov. 20. 11:13
 78/151 anonim válasza:

#77

Értjük.

Szval MLM áldozatok kellenek.

No, thx, no Avon, no Amway, no Forever mittoménmi stb.

2022. nov. 20. 11:19
 79/151 A kérdező kommentje:

Mindenkinek mások a prioritásai. Nekem vannak barátaim, csak a legtöbb nem a saját korosztályomból. Van két velem egyidős barátnőm, velük nem tudok találkozni különböző okokból. Aztán van egy nálam kb. 10 évvel fiatalabb barátnőm (vele soha nem találkoztunk élőben), meg három-négy nálam 20 évvel fiatalabb barátom és barátnőm, velük sem szoktam élőben talizni, köztük is van olyan, akit még soha nem láttam élőben.


Én azért barátkoznék saját korosztályból, mert kíváncsi vagyok, hogy ki hogy látja a világot, milyen élete van, stb.

2022. nov. 20. 11:29
 80/151 A kérdező kommentje:
Én nem értem, ki miért húzta fel magát ennyire. Nincs sztem semmi baj. Az a válasz, ami nem tetszik, tetszőlegesen átugorható. Az elején is voltak olyan válaszok, amik bicskanyitogatóak voltak, én azokkal nem foglalkoztam. 40-es, 50-es éveinkben járunk, nem kell azokkal foglalkozni, akikkel nem vagyunk egy hullámhosszon.
2022. nov. 20. 11:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!