Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért lógsz ezen az oldalon?...

Miért lógsz ezen az oldalon? Miket szeretsz csinálni? Miket nem szeretsz az emberekben? Van benned valami különleges? Mit utálsz legjobban magadban? Szeretnél ezekről beszélgetni, itt?

Figyelt kérdés
23/N

2022. okt. 23. 18:01
1 2
 11/14 anonim válasza:
9# 90%-ban egyet értek veled.
2022. okt. 23. 19:11
 12/14 A kérdező kommentje:

“Az egyetlen különleges tulajdonságom, hogy a képzeletemben lejátszódó eseményekbe sokkal jobban beleélem magam, mint a valósakba. Emiatt sokszor nehezemre esik visszazökkenni és felfogni a dolgokat”


Ez nálam is így van. Teljesen a képzeletemben vagyok, sokszor azt se tudom hol vagyok. Nem tudok az utcán se koncentrálni, ezért volt már, hogy majdnem elütöttek :/ (gyalog voltam.)

2022. okt. 23. 19:12
 13/14 anonim válasza:
Nekem ez a munkahelyemen okozott problémát, hogy képtelen voltam rendesen odafigyelni és az elején ezért sokat hibáztam.
2022. okt. 23. 19:16
 14/14 anonim válasza:

Miért lógsz ezen az oldalon?

Néha vagyok csak itt. Kérdést feltenni, ha információra van szükségem. Ha van időm átfutom a barátkozás rovatot. Ha megfelelően tudok, akkor kérdésekre válaszolok.


Miket szeretsz csinálni?

Olvasás, fotó, kertészkedés, zenélés.


Miket nem szeretsz az emberekben?

Rosszindulat, rosszhiszeműség, felszínesség.


Van benned valami különleges?

Néhány területen tehetség.


Mit utálsz legjobban magadban?

Nehezen tudom a gondolataim, érzéseim szavakba önteni.


Szeretnél ezekről beszélgetni, itt?

Igen.

2022. okt. 26. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!