Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért lógsz ezen az oldalon?...

Miért lógsz ezen az oldalon? Miket szeretsz csinálni? Miket nem szeretsz az emberekben? Van benned valami különleges? Mit utálsz legjobban magadban? Szeretnél ezekről beszélgetni, itt?

Figyelt kérdés
23/N

2022. okt. 23. 18:01
1 2
 1/14 anonim válasza:

Miért lógsz ezen az oldalon?

Szeretek másoknak segíteni. Ez is egyfajta közösség, ahol még akadnak olyanok, akik nem csak trollok, hanem ténylegesen választ várnak. Én is néha kérek segítséget, információt. Ezt a szívességet igyekszem vissza is szolgáltatni a közösségnek a tőlem telhető módon.


Miket szeretsz csinálni?

Sorozatozni, barkácsolni, kertészkedni... Mikor mit.


Miket nem szeretsz az emberekben?

Hogy elég gyakran szükségtelenül agresszívek. Bántanak másokat pusztán szórakozásból, akár szavakkal, akár máshogy. Nem szeretem az erőszakot. Sajnos sok gonoszság van a világban és ez azért elszokorít.


Van benned valami különleges?

Fogjuk rá, de erről nem szeretnék beszélni most.



Mit utálsz legjobban magadban?

Amiről az előző kérdésben nem akartam beszélni.


Szeretnél ezekről beszélgetni, itt?

Van amikor szoktam, de gyakran idő kell, hogy megnyíljak valakinek.

2022. okt. 23. 18:10
 2/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy itt nem lehet felpontozni. Szóval így: #1:🟢✔️
2022. okt. 23. 18:13
 3/14 anonim válasza:

Ha (hetero) noi valasz is erdekel, akkor sorban:


- Unalombol.

- Motorozni.

- Ket jobaratom eppen azt tartja kulonlegesnek bennem, amit masok nem: azt, hogy nem atlagos a gondolkodasom. (Ezt baromi hosszu lenne leirni.)

- Azt nem irom le, mit nem szeretek magamban. 🙃

- Az utolsora a valasz: nem akarok ezekrol beszelgetni, csak szeretek valaszolni ilyesmikre. 😊 Remelem, nem haragszol. 🙂✌

2022. okt. 23. 18:15
 4/14 A kérdező kommentje:

#3 🟢✔️


A válaszolásra gondoltam és nem speciálisan az utolsó kettőről kell beszélni, hanem csak valami hlyén zártam le a kérdést.

2022. okt. 23. 18:20
 5/14 anonim válasza:
Sebaj. 🙂
2022. okt. 23. 18:26
 6/14 anonim válasza:

"Miért lógsz ezen az oldalon?": Egyedülálló vagyok, munka után leereszteni, keresni érdekes kérrdéseket-válaszokat/adni válaszokat, keresni társat/ismerretséget.

'Miket szeretsz csinálni?": Van 5 kategória, azokat böngészni itt.

"Miket nem szeretsz az emberekben?": Ha itt trollkodnak, nem önmagukat adják.

"Van benned valami különleges?": Eleve a gondolkodásom furcsa, másrészt lábfétisem van.

"Mit utálsz legjobban magadban?": Hogy introvertált vagyok, és nem merek nyitni az emberek felé.

"Szeretnél ezekről beszélgetni, itt?": Néha van 1-2 személy, akivel lehet, de nem sok. (F40)

2022. okt. 23. 18:31
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 🟢✔️
2022. okt. 23. 18:32
 8/14 anonim válasza:
Tudom,hogy nem fog tetszeni a válaszom,de túl sok a kérdés,és bizalmas témá ! Hat kérdést tettél fel,ami egyessével kellett volna megkérdezni.Túlságosan bizalmas kérdés példáúl a mit utálsz magadban.Én szeretem önmagam,a hibáimal együtt.
2022. okt. 23. 18:46
 9/14 anonim válasza:

-Mert számomra otthonosabb környezetet jelentenek az anonim fórumok, mint a való élet és testhezállóbb az írásbeli kommunikáció, mint a szóbeli.

-Szeretek tanulni a világról, szeretek a saját fantáziavilágomban alkotni dolgokat és szeretnék majd írni is az előbbiekről, de még nem érzem elég kifinomultnak magamat hozzá.

-Az egyetlen különleges tulajdonságom, hogy a képzeletemben lejátszódó eseményekbe sokkal jobban beleélem magam, mint a valósakba. Emiatt sokszor nehezemre esik visszazökkenni és felfogni a dolgokat. Az emberek többsége emiatt ferde szemmel néz rám. Nem tudom biztosan, de lehetségesnek tartom, hogy emögött valamilyen pszichés zavar is áll.

-Utálom a gyakorlatiasság teljes hiányát és azt, hogy borzasztó nehéz konkrét dolgokra összpontosítanom a csapongó figyelmemet.

-Igen is, meg nem is. Azért vagyok itt, hogy kapcsolatba kerüljek más emberek gondolataival, de szeszélyes vagyok és megesik, hogy túl soknak érzek valakit. Talán ez az ideális nekem. Mindenkivel beszélni és egyben senkivel.

2022. okt. 23. 19:02
 10/14 anonim válasza:
Priviben beszélhetünk róla, előbb te mondd el :)
2022. okt. 23. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!