Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány akinek...

Van itt olyan lány akinek lenne kedve ismerkedni egy incel fiúval?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 21:54
 1/10 anonim válasza:
Miért hívod magad incelnek? Az még elfogadható ha eleged van a csalódásból, de utálni a nőket túlzás. És nem is túl vonzó tulajdonság hogy meghozza bárkinek is a kedvét.
2022. okt. 8. 21:58
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem utálom a nőket. Az hogy valaki incel nem ezt jelenti. Persze vannak olyan incelek akik utálják a nőket, de nem mindegyik.
2022. okt. 8. 22:00
 3/10 Marci71 válasza:
#1 Az incel jelentése önkéntelen cölibátus. Szó sincs nőgyűlöletről. Az hogy te ezt társítod hozzá valamiért ez a te dolgod de nincs ilyen a szó jelentésében. Nem minden incel nőgyűlölő, bár tény hogy egy részük igen és ezek hajlamosak a nőket úgy tekinteni mintha nem lennének önálló akarattal rendelkező emberi lények. Ez elég riasztó még nekem is férfiként. De vannak incelek akik nem ilyenek csak nem megy nekik az ismerkedés valamiért. Attól még lehetnek jó emberek.
2022. okt. 9. 06:12
 4/10 anonim válasza:
Dehogynem. Itt ha megnézed az incel kérdéseket akkor meglátod, hogy mindegyik titkon nőgyűlölő
2022. okt. 9. 08:07
 5/10 Marci71 válasza:

Ne vonj le következtetés az itteni válaszolókból. Hidd el van nem nőgyűlölő incel is:)

Akit én ismerek incelt pl. az sem az.

Nem tagadom van olyan is de nem szükség képpen nőgyűlölő aki incel. Csak talán a nőgyűlölők hangosabbak.

2022. okt. 9. 08:26
 6/10 anonim válasza:
Nincs, de az ilyenek még friendzone-ba se kerülnek nálam. A legtöbb nagyon frusztrált, ha nem, akkor is, még beszélgetni se lehet velük mert iszonyat unalmasak és/ vagy rettegnek a csajoktól, vagy valami egyéb okuk biztos van amiért incelek lettek :DD
2022. okt. 9. 17:12
 7/10 anonim válasza:
#6 fejtsd már ki neked mi az unalmas! Kíváncsi vagyok.
2022. okt. 9. 20:32
 8/10 anonim válasza:
#7, nincsenek érdeklődési köreik, hobbijuk, max egyedül kockulnak egész nap, szóval nincs miről beszélgetni sem, nincsenek szociális skilljeik, szóval még ha lenne is valami érdekes bennük, azt sem tudják átadni... És még fejtegethetném ezt egy darabig.
2022. okt. 9. 20:39
 9/10 anonim válasza:
Ja értem. Mert szeretem amikor unalmasnak bélyegeznek valakit aki amúgy nem lenne az, csak éppen az ő szájízének nem felel meg.
2022. okt. 10. 16:18
 10/10 anonim válasza:
Beszélgetni írhatsz, de nem keresek kapcsolatot.
2022. okt. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!