Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Sugár lányok! Tudja más,...

Sugár lányok! Tudja más, hogy ilyen kapcsolatban vagytok, akár barátokkal/barátnőkkel/szülőkkel megosztottátok ezt?

Figyelt kérdés

Én, a kérdés írója szintén ilyen kapcsolatban vagyok.

Senki nem tud róla, viszont nagyon szívesen beszélgetnék olyan lányokkal akik hasonlóan élik az életüket. Jól esne megbeszélni tapasztalatokat, barátnősen csevegni.

Ha Neked is van kedved ilyesmihez, nyugodtan keress meg privát üziben!


24/L



2022. szept. 19. 15:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Na majd pont a szüleimmel fogom megbeszélni. D. 20/l
2022. szept. 19. 15:16
 2/11 anonim válasza:

Vannak akik tudják, a többség nem tudja. Barátnőim előtt nem titkolom, meg van pár ember aki tudja (másképp nehéz is lenne kapcsolatokat kiépíteni).

Nyilván nem verem nagydobra, de ha olyan a helyzet, nem tagadom le.

2022. szept. 19. 15:17
 3/11 anonim válasza:
Engem az érdekelne jobban, hogy az olyan mint önbecsülés gyárilag hiányzik belőletek?
2022. szept. 19. 16:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Privát üzenetben csak lánynak fogok válaszolni, felesleges nekem kérdéseket írni, köszi.
2022. szept. 20. 10:12
 5/11 anonim válasza:
Regen is vettek ajandekokat a bnonek. Semmi elitelendo nincs ebben.
2022. szept. 20. 12:30
 6/11 anonim válasza:
Semmi elítélendő nincs ebben! Haverom is szokott ismerkedni a puncsról. Negyvenes , jóképű, intelligens üzletember. Vannak fiatal lányok akiknek alapból bejön az ilyen pasi. Akinek más értékek fontosak az is klassz. Különbözőek vagyunk és ezért szép a világ! A ruppótlan gyerekek meg a frigid asszonyságok szoktak ezen háborogni.
2022. szept. 20. 12:43
 7/11 anonim válasza:
Régebben én is csináltam, volt egy daddy, akivel az egyik barátnőmmel közösen találkozgattunk😀Rajta kívül más nem tudja.
2022. szept. 20. 16:04
 8/11 anonim válasza:

Közvetlen környezetemben (baráti társaság) tudják többen is, anyum is tudja.

Hogy olyanok, akiknek én nem mondtam el, tudják-e, azt nem tudom.

Nem tudom pontosan mi érdekel, ha gondolod, kérdezz...

2022. szept. 20. 16:08
 9/11 fannika29 válasza:
Nem vagyok még benne ilyenben, de nagyon érdekelne, tetszik, amit olvastam róla, illetve meséltek róla. Szóval szívesen hallgatok és olvasok további tapasztalatokat :)
2022. szept. 21. 20:50
 10/11 anonim válasza:

Barátokkal, barátnőkkel igen. Családdal nem

23L

2022. okt. 5. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!