Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni spirituális témában? 30-as férfi vagyok, régóta érdekel a spiritualitás ehhez keresnék beszélgetőpartnereket, kortól, nemtől függetlenül akiket szintén érdekel ez a téma, ez a terület.

Figyelt kérdés

#spiritualitás, beszélgetőpartner
2021. okt. 26. 13:32
1 2
 11/16 anonim válasza:
#9-nél van a pont. Valld be hogy csak dugni, bocsánat, csajozni szeretnél. Sehogy nem jött össze, viszont láttad az ezo rovatot a sok ilyen-olyan szellemi szinten lévő hozzászólóval aztán felötlött benned hogy ennyi buta p.csából talán még neked is összejöhet valamelyik, ezért őket céloztad meg a kérdéseddel. Amúgy teljesen nem érdekel téged ez az egész ezotéria baromság. Igazából nincs is olyan egészséges heteró férfi a világon akit ez érdekel azon túl hogy talán p.ncit lehet vele fogni. Máskülönben már 100+kommentes agymenésekben tobzódnál itt a boszorkányhadsereggel. De te egy témát se tudsz feldobni, vajon miért?
2021. okt. 26. 15:48
 12/16 anonim válasza:

10-es.


Engem érdekel az építészet. Irna még valaki, akit érdekel?

Van különbség a DIY vályogházat építő néni között meg a felhőkarcolókat tervező mérnök között, a harmadik embert meg mondjuk az ókori építészet érdekli. Szóval ez elég nagy kategória ahhoz, hogy csak igy keresgélj.


Egyébként meg, nyilván ki lehet irni a kortól nemtől való függetlenséget, aztán szűrni:D

2021. okt. 26. 16:40
 13/16 anonim válasza:
Én nagyon nem értek hozzá,de az az amikor meditálnak,meg órákig szexelnek jó lassan?
2021. okt. 26. 17:53
 14/16 anonim válasza:
Azt is lehet spirituálisnak mondani, van ilyen, hogy tantrikus szex.
2021. okt. 26. 18:25
 15/16 anonim válasza:

11:


"Igazából nincs is olyan egészséges heteró férfi a világon akit ez érdekel azon túl hogy talán p.ncit lehet vele fogni."


Bakker, akkor én nem vagyok egészséges? Vagy hol lógok ki abból a (borzasztó kevésbites) dimenzióból, amit elképzeltél a kérdésedhez? :)


Gyakorlatilag nálam a fészbúk nem nagyon létezik, szinte csak is a messenger szolgáltatásukat használom.

DE, 2 dolog miatt szoktam felmenni néha:

1. Komáromi Miklósnak elég sok jó megosztása van amiben érdekes videók és írások, gondolatmenetek rejtőznek. :)

(Második a településem csoportja, hogy legalább uptudét legyek lokál szinten.)


tl;dr: Tévedsz, el kell "keserítselek", igen is vannak olyan egyes személyiszámmal kezdődő eNberkék is, akiket tényleg érdekel, mindenféle hátsó szándék nélkül. Meglepő, mi? :)

2021. okt. 26. 20:12
 16/16 anonim válasza:
1es válaszoló vagyok, sajnálom hogy ilyen sokan betámadtak, részben az én válaszom miatt. Írj nyugodtan, a csajozás kizárva mert egy 10essel több vagyok.
2021. okt. 27. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!