Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan 20 év körüli...

Vannak itt olyan 20 év körüli lányok, akiket érdekel a spiritualitás, keleti filozófia, jóga, és a művészetek?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, korhatárra nincs kikötésem, mindegy, ki mennyi idős, nem ez alapján dőlnek el a dolgok. ;)


Valahogy kevés olyan lány van, aki foglalkozik az említett dolgokkal, ehhez hasonló világnézete van.


Alapvetően a "művészlélek" típusú lányok érdekelnének, magamat is ilyennek tartom. Szeretnék érdekes beszélgetéseket, fontos számomra, hogy a másiknak legyen véleménye mindenről.


Nem kategorizálom be konkrétan, hogy ilyen vagy olyan párkapcsolatot szeretnék. Minden kialakul, ahogy kell. A legfontosabb a belső értékek, és hogy mennyire passzolunk egymáshoz. ;)



2021. jan. 9. 15:59
 1/6 anonim válasza:

Drukkolok! 😊


Szintén zenész, csak idősebb verzióban! :)


Én fent voltam a spirittars-on, szerintem ott is lehet próbálkozni! Volt onnan pár találkám, ismered az oldalt? :)

2021. jan. 9. 16:12
 2/6 anonim válasza:
#1 vicces lehet ott írogatni, hogy csak a testiség érdekel és a szex :D
2021. jan. 9. 16:43
 3/6 anonim válasza:
engem is érdekelnek ezek a dolgok, lányok nálam is lehet jelentkezni:)
2021. jan. 9. 17:04
 4/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Megértelek,én is ilyen vagyok ,imádom az operát baletátot,érdekesnek találom a buddhizmust,jogát.Nagyon érdekel a világ természete , buddhizmusal is ezért szeretnék elkezdeni foglalkozni mert szeretném megérteni önmagamat és az egész világot.

Fizika az egyetlen tudomány ág a matematikán kivül leír mindent ,elhartároztam hogy komolyabban neki álok tanulni,így hátha megérthetem a világ müködését.

22 L

2021. jan. 9. 18:28
 5/6 anonim válasza:
Engem is érdekelnek a fent említett dolgok, ha szeretnél, beszélhetünk.
2021. jan. 9. 20:53
 6/6 anonim válasza:

Hát nem tudom, szerintem elég sok lány foglalkozik ilyenekkel. Egy bizonyos rétegben pedig kifejezetten divat.

De ez csak az én személyes meglátásom.

2021. jan. 11. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!