Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Esélyem sincs, hogy egy...

Esélyem sincs, hogy egy youtuber beszélgessen velem?

Figyelt kérdés

Van egy videós, akinek nagyon tetszik a személyisége, viszont én nem vagyok híres...így nem tudom visszaírna-e nekem, vagy egyáltalán elolvasná-e,ha írnék neki, meg ebben is tanácstalan vagyok igazából, hogy elsőre mit írjak neki?

Biztos sokan írnak neki, de mivel mindenki ugyanolyan ember munkától függetlenül ezért gondoltam megpróbálom, jó lenne néha beszélgetni vele, szerintetek ez lehetséges? De ha meg nem írna vissza biztos, hogy sokáig szomorú lennék:(


23/L



2021. szept. 13. 16:35
1 2
 11/14 anonim válasza:
5 <3
2021. szept. 13. 22:20
 12/14 anonim válasza:
Nessaj az a nagykepu f*sz?? TheVR hátán akar felkapaszkodni semmi onallo tartalma nincs nagyon gáz az ember
2021. szept. 14. 04:00
 13/14 Tajtigabi17 válasza:
Hamarabb vissza ír Nakashimi Nara a Facebookon vagy Google Mailon neked, mint a Nessaj. (Az előbbi kitalált személy másik csak egy olyan ember aki unatkozik az interneten.) Ha van időd és energiád akkor várj rá és vissza is fog írni (amúgy ilyesmiket nem annyira használják a YTBER-rek) lássák a fanjaik, hogy milyen elfoglaltak.
2021. szept. 19. 21:38
 14/14 anonim válasza:
Ajánlj neki szexet, akkor biztos visszaír.
2021. szept. 19. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!