Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Esélyem sincs, hogy egy...

Esélyem sincs, hogy egy youtuber beszélgessen velem?

Figyelt kérdés

Van egy videós, akinek nagyon tetszik a személyisége, viszont én nem vagyok híres...így nem tudom visszaírna-e nekem, vagy egyáltalán elolvasná-e,ha írnék neki, meg ebben is tanácstalan vagyok igazából, hogy elsőre mit írjak neki?

Biztos sokan írnak neki, de mivel mindenki ugyanolyan ember munkától függetlenül ezért gondoltam megpróbálom, jó lenne néha beszélgetni vele, szerintetek ez lehetséges? De ha meg nem írna vissza biztos, hogy sokáig szomorú lennék:(


23/L



2021. szept. 13. 16:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
Visszaírni lehet, hogy vissza fog, de arra nem sok az esély, hogy több alkalommal fogtok beszélni. Egy próbát megér.
2021. szept. 13. 17:00
 2/14 anonim válasza:
Bármi lehet, én az utcán találkoztam egyel és napi szinten beszélgetünk, amíg mindkettőnket arra vitte a dolga. Aztán ez megváltozott, azóta nem beszélünk.
2021. szept. 13. 17:10
 3/14 anonim válasza:
Attól függ, hogy férfi/nő/van élettársa/felsége/férje...stb.
2021. szept. 13. 17:21
 4/14 A kérdező kommentje:

2-es: Igen, úgy már könnyebb azért a dolog, ha előtte találkoztatok. Szerinted mit írjak neki elsőre?


3-as: Férfi. Van párja, de igazából én nem elcsábítani szeretném, vagy ilyesmi, hanem csak beszélgetni.

2021. szept. 13. 17:27
 5/14 anonim válasza:
Turbo Titán az, ugye?
2021. szept. 13. 17:44
 6/14 anonim válasza:
Nekem 1 youtuber ismerősöm van, mesélj kiről van szó?:D
2021. szept. 13. 17:47
 7/14 A kérdező kommentje:
Nessajról. :) Neked ki az ismid?
2021. szept. 13. 18:14
 8/14 anonim válasza:
Hát van elég barátja szerintem és ne gondold hogy te vagy az egyetlen aki írna neki és barátkozni/beszélgetni akarna vele. Irhatsz neki, de ne éld bele magad.
2021. szept. 13. 18:52
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy én vagyok az egyetlen,aki írna neki. Egy tartalomkészítő a közösségének gyárt tartalmat, és egyértelmű, hogy az emberek szeretnék, ha foglalkoznának velük a videósok. Ahogy például egy orvos is foglalkozik a betegeivel. Ugyanolyan ember egy doki is meg egy videós is, mint bárki más. Nem is szabadna, hogy mi "alap" emberek kevesebbnek érezzük magunkat.
2021. szept. 13. 19:09
 10/14 Gymnospermatophyta válasza:
Ha nem laksz a közelben és nem próbálod meg valahogy keresztezni vele az utad "véletlen", az emailnél nem tudom, hogy van-e közvetlenebb módja ennek.
2021. szept. 13. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!