Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hallani olyanokról akiket...

Hallani olyanokról akiket koptattak, közömbösen viselkedett velük a csaj, és mégis lett valami, ez mennyire általános?

Figyelt kérdés

Van aki úgy tartja hogy foglalkozni kell a dologgal addig míg azt nem mondja a csaj hogy bocsi de nem szeretnék ismerkedni, más típusok tetszenek, de amíg érezni hogy csak mellé beszél az jelent valamit.

Az erőltetést mennyire érdemes próbálgatni, gondolok itt arra hogy bizonytalan, meglepi hogy oda megy a srác, és spontán elkezd vele beszélgetni, szeretne munkán kívül is beszélgetést folytatni de kifogást keres.

Érdemes olyan nő után menni, aki konkrétan nem mondja meg ha semmit nem akarna, de ettől függetlenül szívesen beszélget, visszakérdez?


2021. szept. 1. 10:58
 1/4 anonim válasza:

Nem érdemes senki után koslatni.


Viszont ha tetszik neked, próbáld ugy intézni hogy érdekes legyél a számára.

2021. szept. 1. 11:02
 2/4 anonim válasza:
Az én párom is kutatott utánam, követett, ismertem is már régóta, de egyáltalán még csak rá sem néztem, mikor írt még le is tiltottam,de utána mondom adok neki egy esélyt hogy még is mit akar tőlem, 3 éve vagyunk együtt.
2021. szept. 1. 11:30
 3/4 anonim válasza:
"aki konkrétan nem mondja meg ha semmit nem akarna, de ettől függetlenül szívesen beszélget, visszakérdez" - Az ilyen nő (vagy férfi, bármilyen ember) egyszerűen udvarias, barátságos. Teljesen normális, ha valaki így viselkedik, nem kell sokat belelátni. Ha jelét adja, hogy nem akar többet (akár nyíltan közli, hogy nem szeretne ismerkedni, vagy "kifogást keres", nem lelkes), nem érdemes semmit sem erőltetni. Aki csak játszmázik, azt amúgy is jobb elkerülni, az őszintéket pedig elijeszti a kéretlen nyomulás.
2021. szept. 1. 11:36
 4/4 anonim válasza:
Ez annyira egyéni. Van, akinél bejön, mert pont az imponál neki, ha valaki kitartó. Van, aki csak így szívat. És van, soha semmit sem akar tőled, akármit is csinálsz.
2021. szept. 1. 12:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!