Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok/nők ti szoktatok,...

Lányok/nők ti szoktatok, illetve szerettek itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 18:08
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Persze
2021. aug. 30. 18:20
 12/26 anonim válasza:
Beszélgetni szoktam itt,kizárólag beszélgetni. Ha ismerkednek, azt már nem itt tenném
2021. aug. 30. 18:32
 13/26 anonim válasza:

Direkt nem, de véletlen már adódott.


Mondjuk azt sem értem, hogy miért küldenek sokan kérdésekkel teli levelet, és miért várnak erre választ bemutatkozás nélkül.

2021. aug. 30. 18:34
 14/26 anonim válasza:

8-as vagyok. Bazz milyen diszlexiás autista vagyok megint. Ez itt az ismerkedés szekció.

-Mybad

2021. aug. 30. 18:38
 15/26 anonim válasza:
Nyugi eredetileg a szexualitás topikban volt a kérdés.
2021. aug. 30. 18:40
 16/26 anonim válasza:

Kaptam vagy 100 privátot. Ebből kb 50 et azonnal tiltottam. Egy olyan sem volt amire érdemes lett volna válaszolni.

Ugyanaz a sablonszöveg, van ami vágólapról.

2021. aug. 30. 18:40
 17/26 anonim válasza:
Franc én csak egy kedves introvertált lányt szertnék találni az introvertált fejemnek akivel lofit, indie számokat meg memeket és kisállatos képeket küldhetek.
2021. aug. 30. 18:46
 18/26 anonim válasza:

Levelezgettem már itt lányokkal, viszont személyesen még nem találkoztam közülük senkivel sem innen.


Egyébként az is igaz, hogy vannak itt kettyós lányok is, olyanokra gondolok, akik csak úgy hirtelen eltűnnek a semmibe, de volt már olyan is, amikor elkezdtünk levelezgetni, folyamatosan rólam kérdezgetett, viszont ő nem volt hajlandó magáról semmit sem írni, a végén meg még neki állt feljebb, amikor kissé idegesen elkezdtem őt számon kérni emiatt. (ha a [S_E_N_K_I] nevű felhasználó valakinek mond valamit, akkor tudja, hogy miről beszélek. :D)


De való igaz, itt sokaknak az a mániájuk, hogy elkezdenek beszélgetni valakivel, tök normálisan, de egyszer csak hirtelen lelépnek, és csak pár nap múlva, vagy egyáltalán nem is írnak vissza...


Ha az itteni férfiakat fikázzák, hogy mennyi mentális beteg, frusztrált, nőgyűlölő van köztük, akkor ezen alapon a lányok egy részét is simán ebbe a kategóriába lehetne rakni.


20/F

2021. aug. 30. 18:54
 19/26 anonim válasza:
Én annyira nem. A felük nem válaszol, vagy ha igen, akkor csak azért, hogy félreérthetetlen ajánlatokat tegyen. Most nem azt mondom, biztos vannak itt intelligens, normális emberek is, de eddig nagyjából 2 ilyennel találkoztam az alatt a másfél év alatt, amióta be vagyok regisztrálva.
2021. aug. 30. 19:22
 20/26 anonim válasza:

Kedves 10-es hidd el nem veszítettél semmit :D

A kedves és aranyos lányokat már nagyítóval kell itt keresni.

Annak is a fele kamus vagy igazából pasi :/

2021. aug. 30. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!