Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Tinder előfizetés vélemények?

Tinder előfizetés vélemények?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a plusz/Gold/Platinum-ra, mert elvileg tetszettem pár embernek, de gyanítom ennek minimum a fele bot, hogy “ösztönözzön” a Gold vásárlásra.


Tippek, tapasztalatok?


Illetve az miért van, hogy elvileg matchelsz valakikkel és senki nem ír vissza? Bot az összes vagy én nézek be valamit? Azért gondolom, hogy bot lehet, mert ma minden online dologban van pszihológiai előtanulmány, kell a “sikerélmény”, vélemények?



2021. jún. 24. 12:49
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Na, megjelent a szokásos lefizetett Tinder reklámtábla a 6 - is személyében...

Persze, átlagos vagy és bombáznak a csajok... Ja, persze...

Mennyit fizet neked ezért a Tinder?

2021. jún. 24. 15:25
 12/21 anonim válasza:

8


Te aztan nagyon intelligens lehetsz, hogy rogton ugy itelsz meg egy full idegent aki annyit irt hogy "biztos jo kepu vagy", hogy o szexualisan kb. zaklatja chaten oket.


Ha igy folytatod akkor te leszel a legjobb pasi a foldon par honap mulva vagy mi?


En szerintem oszintenek kellene lennunk ha kapcsolatot akarunk es valodi magunkat kell mutatni, nem "arulni" magunkat mintha egy darab ruha lennenk amit felprobalnak neha neha.


Meg mi az hogy jo kep? Full photoshoppolod? Feherebbe teszed a borod vagy eppen barnabba? Kiszeded a pattanasokat? Esetleg mas szogbol csinalsz fotot magadrol? Mit gondolsz, majd eloben is abban a szogben fogod tartani a lassan Brad Pitt arcodat mint a foton?


Nem ertette soha, hogy minek kell szinte masnak adni magam, ahogy irtad "hatasos bemutatkozot irni" (mert te a valodi eletben nem vagy annyira hatasos mint amit az uziben irsz magadrol es erre kenyszerulsz hogy fel orakat toltsel egy "bemutatkozoval" vagy napokon at kicsit szerkesztgeted vagy mi?), jobbnak leirni magam mint amilyen vagyok, ezek a valodi eletben ugy is kiderulnek, minek kell olyat irni ami max alig kozeliti meg a valosagot?


Elobb utobb ez a szerep amit folveszel ha veletlen ossze is jossz egy csajjal, akkor max egy ideig birod, aztan megunod, szoval tok felesleges a neten parkereses celjabol megjatszani magad.


Arrol meg ne feledkezz meg, hogy a csaj is ugyanigy megjatsza magat, hogy o mennyire erdeklodik milyen jo bemutatkozot ir neked meg ilyenek.


Meg a csaj is full photoshoppolja a kepet hogy minel szebb legyen, aztan mikor tali van akkor meg rajossz hogy hoppa hat ez aztan marhara nem az akivel en elkepzeltem ezt az ejszakat.


Te tenyleg beered egy ilyen szerepjatekozassal es nem inkabb oszintet akarnal hallani, latni? Mert akkor gondolom te sem gondolod tul komolyra a dolgot, ha igen. Lehet ezert voltak max rovid tavu dolgaid tinderrel, vagy meg annyi sem.


Meg egyaltalan "bemutatkozot" irni valakinek. Nem allas interjura megyek.


Ez olyan full hamissa, megjatszotta, jelentektelenne, ipariva teszi a dolgot hogy aki ilyet "kovetel" hogy irjak neki bemutatkozot azt ott hagyom a fenebe.


De sajnos ez a 21. szazad. Az instagram, a kamuzgatas, a nem oszinteseg, csak a "face" szamit, a meno fotok feltoltese facebookra meg tiktok meg kondi meg a full divatkovetes (ugyanaz a test, ugyanaz a haj, ugyanazt szeretik, ugyanazt akarjak) es zero egyeniseg ami ma mar a standard.

2021. jún. 24. 15:25
 13/21 A kérdező kommentje:

Hát személy szerint én komolyan vettem: adtam leírást, raktam fel képeket és válogatok, akinek nincs leírása az megy balra, nem a segge miatt akarok valakivel megismerkedni.

Kb. 5 ember húztam jobbra, matchem is volt, tehát szerintem jól mérem fel a “szintem”, de nem értem miért luxus válaszolni…


Köszönöm a hozzászólásokat, még nem adom fel, de előfizetni nem fogok, csak sajnos a munkámból kifolyólag egyéb ismerkedésre nincs lehetőségem, pár napja ezt próbálom, de kicsit lelombozott a többiek tapasztalata.


Megy a zöld mindenkinek, köszi az értékes válaszokat, egyéb vélemény, tipp jöhet még.

2021. jún. 24. 15:59
 14/21 anonim válasza:

13


Idezek az elozo valaszombol:


"Kb. 5 ember húztam jobbra, matchem is volt, tehát szerintem jól mérem fel a “szintem”, de nem értem miért luxus válaszolni…"


"A legtobb csaj/no nem azert jar erre a helyre, hogy valakit talaljanak, hanem hogy sok visszajelzest kapjanak hogy mennyire fullosak, b*szhatok, szepek, vonzok."


Azaz onbizalomboostolas, semmi tobb.


Ne izgulj, fogsz meg matchelni vagy tobb szaz csajjal, 99%-uk semmit nem fog irni vagy annyit hogy szia meg kibofog valami semmitmondo dolgot, de egyaltalan nem erdeklodik irantad.


Sok mindent at kell ertelmezned magadban ha tinderezel.


Kezdjuk ott, hogy a "match" az kb. semmit nem jelent.


Ha radir egy olyat hogy szia, meg az sem.


Ha meg tudod fingatni annyira hogy egy kerdest fel tegyen ami kb. olyan hogy "hany ora van?", meg akkor sem jelent semmit.


Kerdezo, ez egy masik dimenzio, itt megszunnek az emberi tapasztalatok alapjan kialakitott elvek, es semmi sem lesz egyertelmu, logikus.


Ha komoly dolgokat akarsz vagy meg nem is komolyat, inkabb eloben ajanlom az ismerkedest.


Es ne arrol vedd a peldat aki elobb nagyoskodott hogy tukorreflexes fotokat csinaltak rola meg o a magyar Brad Pitt. Az valoszinuleg kamuzott vagy o maga is szart az egeszbe es felnagyitja a dolgot vagy kb. mindenkit jobbra huzogat es poenbol talalkozott parral azt ennyi.

2021. jún. 24. 16:08
 15/21 anonim válasza:

11

Senki nem fizet nekem ezért. Gondolod, hogy az üzemeltető Magyarországról bérel fel embereket ilyesmire? Ugyan már...


12

Senkire nem mondtam itt, hogy zaklatja a nőket. Viszont a nők által mindenféle fórumon rendszeresen hangoztatott téma, hogy szinte az összes palinak csak arra kellenek, #5 is ezt írta.

Azért voltak csak rövid távú dolgaim a Tinderrel, mert csak két hónapig használtam, és akivel onnan kapcsolat lett belőle, az lényegesen komolyabb kapcsolatot szeretett volna velem, mint én vele.


Tetszik, nem tetszik, de a Tinder egy húspiac, el kell adnod magad. Kell a jó fotó, amit nem löknek azonnal balra. Ez még mindig nem azt jelenti, hogy Brad Pittre kell photoshoppolni magadat, de ne a telefonod szelfikamerájával lőjél egy 15 dpi-s képet egy szeméttelep közepén.

Ha már megállnak a képednél, akkor jön az, hogy megnézik, mit is írtál magadról. Az Alekosz féle stílus nyilván elég szűk rétegnek jön be, nem lesz vele túl sok sikered.

És igen, ennyi idő alatt nem egy nőről derült ki számomra, hogy élőben nem is úgy néz ki, sőt, hogy a koráról is hazudott. Ezeket offoltam.

Volt olyan is nem kevés, aki nem írt vissza semmit a matchet követően (jut eszembe: senki se várja el azt, hogy majd a csaj ír először). A konkrét szövegeket nem fogom elárulni, hátha még szükségem lesz rájuk, de ilyenkor többször is sikerült szóra bírni őket egy-egy környezetbe egyáltalán nem illő, de pont ezért meglepő, megkockáztatom: vicces dumával.

Nem muszáj a Tindert használni, de ha használod, próbáld kicsit megérteni, miről beszélek.

Vagy sírjál tovább, engem nem érdekel az sem.

2021. jún. 24. 16:09
 16/21 A kérdező kommentje:

Nekem az a bajom, hogy én élőben sem értem őket….

Számomra mi kell egy kapcsolathoz? Jól érezzem magam vele, mellette, tetszik a személyisége, van hasonló célja, mint nekem, számomra ez már elegendő lenne…. Mégsem találok olyat, aki ennek a pár dolognak megfelelne…én már pedig a külsőt is csak annyira nézem, hogy igényes legyen…csak sajnos nagyon kevés hölgyel tudok megismerkedni, sokat dolgozom és “fiús” munkám van…

2021. jún. 24. 16:20
 17/21 anonim válasza:

15


"Senkire nem mondtam itt, hogy zaklatja a nőket"


Koszonjuk, tovabb sem olvastam.


Nem kene tagadnod azokat, amiket leirtal. Te nem vagy intelligens, pont az ellenkezoje vagy.


Es te is tudod mirol van szo, kerlek ne add a hulyet. Nem szukseges.


Latszik hogy az vagy.

2021. jún. 24. 16:21
 18/21 anonim válasza:

17

Nem baj, majd mások elolvassák, és talán tanulnak belőle. Neked nem szükséges, inkább ne szaporodj.

További szép napot kívánok mindenkinek, köztük neked is.

2021. jún. 24. 16:27
 19/21 anonim válasza:
Tökre jogos, amit 15 ír, ettől még lehet őszinte valaki. Még akár ismerkednék is vele. 29N
2021. jún. 25. 06:21
 20/21 anonim válasza:

Leírom, hogy nekem miért érte meg előfizetni, aztán mindenki azt kezd vele, amit akar... ha némelyek fizetett ügynöknek vélnek, az sem érdekel. :)

Nálam teljesen hangulatfüggő a jobbra-balra húzogatás. Van, amikor megengedőbb vagyok és mindenkit jobbra húzok, aki egy picit is szimpatikus vagy vonzó számomra, máskor meg sokkal szigorúbban méricskélek, például a kitöltetlen adatlap vagy a közös pont hiánya már teljesen kizáró ok. Nálam ez nagyon változó.

Akciósan előfizettem egy hónap goldra + párszor kiemeltem a profilomat. Így több olyan személy került (vissza) a képbe, akiket korábban valamiért balra húztam, mégis kialakult velük érdemi beszélgetés, találkozó is lett, sőt, egyikükről kiderült, hogy nagyon sok közös van bennünk, akár még lehet is belőle valami.

Szóval az előfizetés lehetőséget adott a pillanatnyi rossz döntéseim felülbírálatára. :)

2021. aug. 19. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!