Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Tinder előfizetés vélemények?

Tinder előfizetés vélemények?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a plusz/Gold/Platinum-ra, mert elvileg tetszettem pár embernek, de gyanítom ennek minimum a fele bot, hogy “ösztönözzön” a Gold vásárlásra.


Tippek, tapasztalatok?


Illetve az miért van, hogy elvileg matchelsz valakikkel és senki nem ír vissza? Bot az összes vagy én nézek be valamit? Azért gondolom, hogy bot lehet, mert ma minden online dologban van pszihológiai előtanulmány, kell a “sikerélmény”, vélemények?



2021. jún. 24. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Tinderen nem igen vannak botok. Szerintem felesleges megvenned. Az ottani lányok 70%a nem ír vissza egy egyszerű sziára, ennél kreatívabbnak kell lenni.
2021. jún. 24. 13:16
 2/21 anonim válasza:

Én egyszer akciósan előfizettem, mert azért sok like-om összegyűlt és idegesített, hogy alig van meccs. Aztán kiderült miért. :D

A likeolok egy része vagy szóba se jöhet, mert nagyon előnytelenek külsőre szegények, de főleg olyanok akik külföldiek vagy nem válaszolnak. Akkor megfogadtam, hogy soha többet, mert nem éri meg. És van egy trükk... a tinder friss pároknál van, hogy kidobja azt aki likeolt. Ha simán nincs sikered akkor szerintem előfizetéssel sem lesz. Ami nem mellesleg nagyon drága. De ha mégis rászánod magad, nagyon figyelj, hogy időben lemond az automatikus megújulást. Amúgy osztom a botos, motiválós elképzelésed.

2021. jún. 24. 13:33
 3/21 A kérdező kommentje:
Elsőnek annyit írtam (reggel 5kor volt a match), hogy egész nap elfoglalt leszek, de este tudok vele beszélni, majd írtam neki este, és semmi, a másodiknál is írtam egy rövid bemutatkozót és semmi….mellesleg nem tudom mit várnak, egy idő után nem kehet “újat”, mondani, ha rég fent van úgy is minden fajta köszönést látott már….nem tudom mit várnak.
2021. jún. 24. 14:09
 4/21 anonim válasza:

1-est kijavitom


Az ottani lanyok 90 - 98%-a nem ir vissza.


Es ekkor csak arrol beszeltunk, ha minden egyes lanyt akit feldob a tinder azt mind belikeolod.


Ha meg van merszed valogatni, akkor az eselyed kb. 1:500 000-hez hogy visszair.


Ha meg arra varsz, hogy valami hosszabb dolog kialakuljon (beszelgetes, erdeklodes) mondjuk 1 - 3 napig akkor 1:2 000 000-hoz


Ha meg arra varsz, hogy elmenjetek randizni, akkor 1 : 4 000 000-hoz


Ha meg abban remenykedsz, hogy egy rovid kapcsolat kialakul akkor 1 : 6 000 00-hoz


Vegul ha azt hiszed megnyered az otos lottot es egy hosszutavu kapcsolat alakul ki, akkor 1 : 44 000 000-hoz.


Ennek tobb oka van.


A legtobb csaj/no nem azert jar erre a helyre, hogy valakit talaljanak, hanem hogy sok visszajelzest kapjanak hogy mennyire fullosak, b*szhatok, szepek, vonzok.


Aztan a masik hogy az ilyen lanyoknak akik erre kenyszerulnek hogy tinderezzenek, altalaban hatalmas elvarasaik vannak, illetve plaza p*nak.


A harmadik gond, rengeteg a ferfi akik millioszor vonzobbak nalad nagy esellyel, es nem csak ezeknek a szama nagy hanem altalaban a ferfi felhasznalok szama tobbszorose a nokehez kepest.


A negyedik, hogy ha valamelyik csaj komolyabbat a "belikolgatason" kivul, akkor valoszinuleg egy eros, allatias, gorilla-kefelest akar es ennyi, tobbet nem is latod.


Szoval ahogy latod, vannak ezek a tenyezok (meg amiket meg fel sem soroltam) amik az eselyeidet erosen az ellenkezo iranyba huzzak es van megtobb olyan tenyezo, amiket felsoroltam, amelyek megint egy masik megellenkezobb iranyba huzzak.


Az egesz tinder arrol szol Magyarorszagon, hogy par no valogat millionyi jobbnal jobb ferfiak kozott - most csak az aranyokat szemleltettem.


Ha jot akarsz magadnak es nem meg tobb keseruseget, akkor torold a tindert, a kozelebe se menj.


Ha ferfi vagy.

2021. jún. 24. 14:14
 5/21 anonim válasza:
Nő vagyok, 1 hónapig előfizető. Szerintem nem éri meg. Az összes matchem (aki legalább megszólított), szexelni akart. Van aki azt mondta az elején, hogy nem, de mindig kiderült, hogy igen. Volt, aki 2 nap chat után eltűnt. Volt, aki 1 hét után tűnt el. Volt 3 randi, egyik sem jött be. 1 hónap alatt bőven ráuntam a felesleges, sehova sem vezető beszélgetésekre. Lejárt az előfizetés, nem is újítom meg. Néha felnézek, ha unatkozom és ennyi.
2021. jún. 24. 14:25
 6/21 anonim válasza:

Nem értek egyet 4-essel. Tavaly két hónapig használtam, előfizetés nélkül, kb. egy tucat csajjal sikerült legalább minimális kommunikációba kezdenem, 3-mal randiztam. Ebből az egyik összvissz 1 találkát ért meg, másik 3-at, a harmadik meg egy rövidebb kapcsolatot. Pedig se gazdag, se túlzottan jóképű nem vagyok.

Emellett párhuzamosan Badoo-ztam is, de onnan csak 1 alkalmas találkák jöttek össze, élőben nem volt meg a szimpátia.

2021. jún. 24. 14:52
 7/21 anonim válasza:
Utolsó nagyon jó képű lehet.
2021. jún. 24. 14:58
 8/21 anonim válasza:
#7 Ne hidd, tök átlagos vagyok. Ha egy dolgot ki tudnék emelni, az az lenne, hogy vagyok annyira intelligens, hogy nem egyből szexuális ajánlatokkal támadom le a csajokat. Jó képeket is kell csinálni, és hatásos bemutatkozó szöveget.
2021. jún. 24. 15:05
 9/21 anonim válasza:
Nekem nincs érzékem a kép beállításához
2021. jún. 24. 15:12
 10/21 anonim válasza:
#9 Kérj segítséget. Rólam egy hobbifotós ismerős csinált tükörreflexessel képeket.
2021. jún. 24. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!