Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki egy kis unaloműző...

Valaki egy kis unaloműző diskurzus? :D

Figyelt kérdés

azt hiszem relatíve széles palettán el tudok beszélgetni a legkülönbözőbb témaköröket érintve, szóval ha érzel egy belső drive-ot, hogy szóba elegyedjünk, kérlek ne fogd vissza magad :D

25 éves férfi



2021. máj. 27. 21:29
 1/10 anonim válasza:
Változók tárolása szó szervezésű memóriában assembly nyelv segítségével, mehet is
2021. máj. 27. 22:38
 2/10 A kérdező kommentje:
szeretek programozni, mondd mi a konkrétum:)
2021. máj. 27. 22:40
 3/10 anonim válasza:

Nekem van egy Assembly beadandóm az egyetemen. Nekem nehéz, de egész egyszerű a feladat gondolom Nektek, ha értetek hozzá.


Van valakinek kedve egy kis segítséget nyújtani? :D Esetleg?

Légyszi?

2021. máj. 27. 22:42
 4/10 anonim válasza:

Én holnap numerikus analízis zh-t írok. Beszállnék az unaloműző diskurzusba.


Amúgy a bölcsészet is érdekel :D


21/L

2021. máj. 27. 22:42
 5/10 anonim válasza:
A kérdező szívesen assemblyzik szerintem, hisz szeret programozni :D
2021. máj. 27. 23:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Jól van guglis, talán füllentettem, nyertél -.-
2021. máj. 27. 23:13
 7/10 anonim válasza:

Guglis Te hoztad fel az Assemblyt szóval inkább hozzád fordulnék... ha tennél egy próbát vele, akkor nagy segítség lenne. Szívesen átküldöm privátban a dolgot.


Meg amúgy a kérdező azt írta, hogy a programozást szereti... Az meg azért brutálisan tág. Főleg ha mondjuk valami leíró nyelvre használ inkább és ő arra érti, hogy programozás (ami nem az).


De ha tényleg programoz akkor se mindegy, hogy C vagy C++ vagy Python nyelven. VAGY mondjuk assemblyben. Hát rá se ismerne sose az ember, hogy az egy programozási nyelv, ha csak C-ben csinálta valaha.

2021. máj. 28. 00:59
 8/10 anonim válasza:
ú hát köszi a bizalmat de az jó régen volt már mikor én ezt tanultam :D azt örültem hogy túl vagyok rajta
2021. máj. 28. 01:31
 9/10 anonim válasza:
Akkor Te is füllentettél? ... bukta
2021. máj. 28. 02:08
 10/10 anonim válasza:
én nem állítottam semmit csókolom :D
2021. máj. 28. 02:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!