Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt miért nem lehet 4-5...

Itt miért nem lehet 4-5 válasznál többet kapni? Nincs diskurzus?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert ilyen kevesen olvassák az oldalt...
2020. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kérdés-válasz oldal és nem (vita)fórum. Ha kaptál választ a kérdésedre, teljesen felesleges még háromszor leírni ugyanazt. A legideálisabb az a helyzet, amikor az első válasz megadja a felvetett probléma a megoldást, és még objektív, hasznos is. Ezután már nem is indokolt több választ írni.
2020. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem chat oldal. Kérdezel valamit, megválaszolják és kész.
2020. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne jó a kérdezőnek, ha 50 válaszban, többé-kevésbé átfogalmazva (ha egyáltalán venné a fáradságot erre veleki) kapná ugyanazt a véleményt/választ?

.

A gyakori "42" és ":)" is válasznak számít, de a kérdező mire megy vele?

Így is sokszor kilóg a lóláb, hogy a válaszoló csak azért koptatta klavitúráját, hogy javítsa a toplistás százalékát.

2020. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de amikor kérdést teszek fel, mert pl kíváncsi vagyok az emberek hozzáállására, véleményére (tehát nem egy konkrét infót kérek) akkor is csak ennyi jön... :/
2020. jún. 25. 15:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél fel sokakat érdeklő kérdéseket, ne olyat, hogy a túrós vagy a mákos tésztát szeretitek-e jobban. Tess hirtelen egy ilyen, 272-szer írtak rá (én is).


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..

2020. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5: akkor nem olyat kérdezel, ami sokakat érdekel....


Megfelelően körülírt, kamu trollkérdésre azonnal lesz 80-100 komment. :-D

2020. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az én szintem a kamu trollkodás... normál dolgokat írtam ki.
2020. jún. 25. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:

"kíváncsi vagyok az emberek hozzáállására"

Te kiváncsi vagy, de az emberek a kérdésed tárgyát mellékesnek, sokadrangúnak tartják. Nekik érdektelen, tehát idejüket másra fordítják, mint billentyűzetük koptatása.

2020. jún. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Há' mer' úgy gondolják, hogy reprezentatív; tehát megkaptad azt az álláspontot, mondjuk azt a kettőt, amelyik kettőből általánosan valamelyik idetévedő, aki ezután a két válasz után téved oda, valamelyikkel már egyet ért. (nemtom.)
2020. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!