Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A barátnőmnek megvan az...

A barátnőmnek megvan az instagram fiókom. Engem ez kissé zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 19:53
 1/8 anonim válasza:
Mármint hozzáférése van? Akkor változtass jelszót.
2021. márc. 18. 19:56
 2/8 A kérdező kommentje:
Megváltoztattam már, de ugyanaz van:/
2021. márc. 18. 20:02
 3/8 anonim válasza:
Csinajj másikat
2021. márc. 18. 20:07
 4/8 anonim válasza:
Változtass jelszót és jelentkeztesd is ki.
2021. márc. 18. 20:28
 5/8 anonim válasza:
Mi az hogy ugyanaz van? Elkeri az uj jelszavadat, te meg vagy olyan pun*i hogy odaadd? Inkabb szakits vele. Bar ahhoz is eletkeptelen leszel.
2021. márc. 18. 21:56
 6/8 anonim válasza:

De egy instagram fiókon mi titkolni való van? Mi olyan lehet ott, amit egy normális kapcsolatban a párod ne láthatna? Ha titkolni valód van előtte, akkor nem is kéne vele lenned. Bár ugyan így igaz, hogy ha nem tud megbízni benned (bár lehet okkal, ki tudja) akkor szintén nem kéne együtt lennetek.

Hat éve vagyok együtt a párommal, még egyszer sem éreztem szükségét, hogy megkérdezzem bárhova is a jelszavát, de volt már rá példa, hogy telefonján a jelenlétében megnyitottam különböző közösségi média felületeket és a legkevésbé sem érdekelte, vagyis nyilvánvaló volt, hogy nincs titkolni valója. Bármelyikünk bármikor nyomkodhatja a másik telefonját, fel is tudjuk oldani egymás telefonját, de még egyszer sem éreztük szükségét, hogy kémkedjünk a másik után.

2021. márc. 18. 23:07
 7/8 anonim válasza:

#6

Gondolom van titkolni valója! Ha más nem akkor az “ártatlan” like-ok vagy követések.

Egy féltékeny barátnő pedig mindenbe belelátja a rosszat!

2021. márc. 19. 00:42
 8/8 anonim válasza:
miért adtad meg neki? Sztem szakítani fog veled, ha nem tud majd belépni...
2021. márc. 19. 07:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!