Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miről lehet beszélni egy lánnyal?

Miről lehet beszélni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy amikor az ismerkedés elején vagyunk beszélünk egy kicsit hogy ki kicsoda hova valósi meg minden de már másnap nem tudok miről beszélni
2021. febr. 16. 21:23
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
41-es, igen, természetesen akinek más a véleménye mint neked, az csakis troll! A lányok szépek és okosak, hogy merészel bárki mást gondolni, fúj!
2021. febr. 17. 20:17
 42/49 anonim válasza:
Amúgy, akinek nem tetszik ez a hozzászólás a nőkről, ami az úriember mond, az miért vitatkozik vele és próbálja a nőket védeni egy anonim oldalon? Inkább azok a nők adnának normális tippeket a fiúknak, ahelyett hogy beleállnak egy veszekedésbe. Semmivel sem vagytok többek emiatt, kedves nők, mert ahelyett hogy normálisan válaszolnátok a kérdezőnek és segítenétek, ahelyett egy válaszolóval vitatkoztok, ami sehova sem vezet. Nevetséges az egész. Ha veszekedni akartok, tegyétek más kérdésnél, nem értem miért kell az ismerkedés szekciót is teljesen kukázni, mint az összes többi szekciót.
2021. febr. 17. 20:28
 43/49 anonim válasza:
43-as, azért nem, mert magukra ismertek. A "nők" azért hőbörögnek, mert sérti a kis egójukat, hogy valaki keresztüllát rajtuk, és nulla pontot ad nekik, azaz amennyit érnek. A "férfiak" meg azért játsszák a fehér lovagot, hogy igazolják saját tévedésüket, hogy otthon nekik is van egy ilyenjük.
2021. febr. 17. 20:39
 44/49 anonim válasza:
43-as Teljesen igazad van, az az első, hogy a kérdésre válaszoljunk. És ezt például én is megtettem. Hisz ezért is tudom, mit írt az úriember. De nem véletlen kapott annyi figyelmet, amennyit, mert nem segíteni akart, csak véleménymegmondani és alázni. És mindezt egy tizenéves fiú kérdése alatt teszi, aki még a kérdés alapján az első párkapcsolatát szeretné. És lehet, hogy épp egy másik bizonytalan tizenéves fiú, vagy lány is elolvassa az írásait? Számukra is nagyon építő, amit művel... Arról nem is beszélve, hogy ez nemcsak a nőkre, hanem a férfiakra nézve is sértő, hisz ilyen gyökér lenne mind? Tehát én például ezért reagáltam. Félre ne érts, engem szórakoztat az emberünk, de egy fiatal nem biztos, hogy a helyén tudja kezelni ezt. Illetve még egy megjegyzés, ahogy olvastam nem csak mi nők tettük szóvá a szemellenzős sovinizmusát. Amivel szintén nem lenne semmi baj, ha nem akarná általános érvényűvé tenni. Elég csak a reakcióit megnézni. És az utolsó szó jogát: csakazértis!
2021. febr. 17. 21:27
 45/49 anonim válasza:
Azért az milyen durva, hogy erre a kérdésre 24 óra alatt több válasz jött, mint az én 4 kérdésemre, 3 hónap alatt összesen :D
2021. febr. 17. 21:31
 46/49 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy hogyan lehet minecraftban lovat szelídíteni?
2021. febr. 18. 01:22
 47/49 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Hogy legyen válasz is a kérdésedre, szerintem ebben a kérdésben nem azt kell megvizsgálni, hogy miről, lehet beszélni egy lánnyal, hanem azt, hogy TE miről szeretsz beszélni.

Mivel egy kibontakozó párkapcsolatban a legfontosabb, hogy igazán magadat tudd adni a pároddal, ha ez megvan, utána a többi jönni fog maga után.


Légy mindig önmagad és sose félj olyanról beszélni ami téged érdekel, meg persze hagyd, hogy a lány is beszéljen, kérdezd bátran amiről csak szeretnéd, de ne erőltetetten. Ha eszedbe jut egy kérdés arról amit mesél, mindenképp tedd fel, hogy érezze érdekődsz iránta és meg tud nyílni neked.


Ezek a legfontosabbak. Szurkolok!


Ui: Én nem vitatkozni jöttem de két dolgot megjegyeznék, először is

aki tudja a saját értékét és intelligenciáját az nem veszi magára amit a kedves világ nőit annyira ismerő válaszadónk írt.

Masodszor pedig nagyon sajnálom hogy ennyi rossz tapasztalatod volt, megértem valamilyen szinten mert én is rengeteg üresfejű lánnyal találkoztam már (de fiúval is!), de van rengeteg kivétel, és pont ez az, hogy nem egy titkos faluban vagyunk (ezen mondjuk jót nevettem :D) hanem szétszórva a nagyvilágban, épp ezért is olyan nehéz sokszor. De nem érdemes feladni, fel a fejjel!


Szép napot mindenkinek!

2021. febr. 18. 02:18
 48/49 anonim válasza:
Nagyon kevés az önismereted.
2021. febr. 19. 15:47
 49/49 anonim válasza:
47-es, kimondtad a lényeget: a kedves ésvagy intelligens nők kivételek. A többség tehát egyik sem. És ez valóban így van.
2021. febr. 19. 16:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!