Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miről lehet beszélni egy lánnyal?

Miről lehet beszélni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy amikor az ismerkedés elején vagyunk beszélünk egy kicsit hogy ki kicsoda hova valósi meg minden de már másnap nem tudok miről beszélni
2021. febr. 16. 21:23
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:

És íme, máris megjöttek a tapasztalatlan, tizenéves fruskák, hogy fölényes lekezeléssel tudassák velünk, hogy természetesen nem a nőkben van a hiba, mi nem vagyunk elég jók az ő elérhetetlen magasságaikhoz!


Így is lehet magyarázni, de csak saját magad előtt. Inkább gondolkodj el, mennyit értek ti, ha a legkiéhezettebb férfiak is inkább otthon maradnak egy jó videojátékkal vagy elmennek sörözni a haverokkal, mint hogy veled szóba álljanak. A többségetek annyira undok és visszataszító, hogy még a rátok szerelt szórakoztató nyílás sem ér annyit, hogy elviseljünk. Hát ez a ciki, nem a sörhas.

2021. febr. 17. 15:29
 32/49 anonim válasza:

#31 ki mondta neked, hogy az összes nő, aki hozzászólt, tapasztalatlan és/vagy tizenéves? Vagy hogy egyáltalán egyedülálló?

A saját frusztrációidat vetíted ki ránk, értve ezalatt az összes nőt. Még sajnálnálak is, ha nem lenne ennyire egoista mindegyik hozzászólásod.

2021. febr. 17. 15:55
 33/49 anonim válasza:

32: Ja-ja.... Vajon kristálygömbje van, vagy honnan szedi...???


(amúgy 48 N vagyok... :) )

2021. febr. 17. 16:02
 34/49 anonim válasza:
Én meg 37N. 32. voltam.
2021. febr. 17. 17:00
 35/49 anonim válasza:
Aha, látom, az öreg tyúkok is összeszaladtak. Ők pszichológusnak szeretik képzelni magukat, és a "frusztráció" szót hajtogatni. Ha ez nem megy, akkor jön a péniszméretünk kitárgyalása. Utóbbi jól jelzi, hogy mi az egyetlen dolog, ami egy férfiból érdekli őket. Természetesen ők is tökéletesek és hibátlanok. Még senki sem hallotta, amint egy nő azt mondta volna: "Ez az én hibám volt, elbasztam."
2021. febr. 17. 17:22
 36/49 anonim válasza:

Még senki sem hallotta, amint egy nő azt mondta volna: "Ez az én hibám volt, elbasztam."


Férfiként írom: De igen, hallottam.

2021. febr. 17. 17:48
 37/49 anonim válasza:
36. Persze, persze, fehér lovag. Állítólag volt valahol egy eset, ami ellentmond az elsöprő többségnek, tehát akkor az utóbbi nem is létezik. Bizonyítottuk, kész! Haha, nem.
2021. febr. 17. 17:54
 38/49 anonim válasza:

Ja, persze... ha tini az a hiba, ha öreg tyúk, akkor az, vagy még jöhet az is, hogy boomer...


Mindenki hülye, csak a beszédtémát nem találó tini a helikopter... :-D :-D

2021. febr. 17. 18:34
 39/49 anonim válasza:

#36, köszönjük!

#38, pont így, igen :)

2021. febr. 17. 19:03
 40/49 anonim válasza:

Engem személy szerint csak egy dolog zavar ebben a diskurzusban, mégpedig kedves troll barátunk romboló hatása egy tinire. Felnőtt nőként jókat szórakoztam a hozzáállásán, van baj a toronyban nem kicsit... 😂 De ha egy fiatal, a hozzászólóhoz hasonló bizonytalan tizenéves idetéved, főleg, ha lány, annak nem egy ilyen pöcegödörszájú hozzászólásait kellene olvasnia. Építő jelleg benne semmi, csupán vegytiszta gyűlölet. És bármennyire is csűri-csavarja az általános/ nem általános definícióját az ő véleménye is csak egy vélemény, nem pedig általános, mindenkire vonatkozó örök és megmásíthatatlan igazság.


Szóval, kedves Kérdező és kedves Mindenki! Van élet a Sötét Oldalon túl is... Megmondóemberünkön pedig lépjetek túl! 😀

2021. febr. 17. 20:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!