Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miről lehet beszélni egy lánnyal?

Miről lehet beszélni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy amikor az ismerkedés elején vagyunk beszélünk egy kicsit hogy ki kicsoda hova valósi meg minden de már másnap nem tudok miről beszélni
2021. febr. 16. 21:23
1 2 3 4 5
 21/49 anonim válasza:
Igazuk van, akik szidják a nőket, legalábbis megértem őket. Én minden nővel, normálisan beszélgetek, nem sablon témákról, de maguktól tényleg nem tudnak kérdezni, témát mondani, sőt elköszönni sem vagy írni másnap. Azt hiszik, a fiúnak kell mindig témát felhozni, meg rájul írni. Igazából sokan még beszélgetésre is alkalmatlanok. 18-40 korosztályt emelem ki.
2021. febr. 17. 00:22
 22/49 anonim válasza:

21: Magyarázd már el nekem, szegény butuska férfinak, hogy mit jelent az "általánosítás" fogalma, és miért olyan rettentően rossz dolog az.


Kiteszek eléd ötszáz üveg ecetet, hogy kóstold végig. Ha a harmadik-negyedik után közlöd, hogy többet nem kóstolsz, mert nagyon savanyú, akkor "általánosítasz", hogy képzeled!


Mint minden felnőtt férfinak, jó pár nővel volt dolgom, és ugyanígy az összes férfi barátomnak, haveromnak. Több tucat férfi teljes élettapasztalatát összegezve az a mérleg, hogy elképesztően ritka az olyan nő, aki több egy összefüggéstelenül hablatyoló, kóbor vaginánál. Erre aztán lehet tromfolni, hogy "biztos veletek van a baj", "biztos rossz helyen keresgéltek", "túl magasak az elvárásaitok" (mi, hogy ne kezdjen játszmázni meg hazudozni az összes céda záros határidőn belül?), de ez olyan, mintha azt mondanám, nem az ecettel van a baj, hanem "rossz a szád íze", vagy "túl magasak az elvárásaid".


Sajnos a nők többsége értéktelen, ostoba, becsület nélküli lyuk. Ez a férfiak tapasztalata, és egyébként mindig is ez volt.

2021. febr. 17. 03:07
 23/49 anonim válasza:

Haha, ilyen jót rég mosolyogtam, mint most.

Kedves beszűkült látóterű férfiak! Olyan jó, hogy vagytok, utat mutattok, és jól megmondjátok! Csak így tovább, soha ne adjátok alább, mert így legalább védve vagytok: nem kell attól félnetek, hogy valaha is normális lányt/nőt találtok magatoknak, mert úgysem vagytok hozzászokva. Köszi fiúk! Pacsi! 😂😂😂

2021. febr. 17. 04:06
 24/49 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

A bevezető kérdések után beszélj/írj arról, ami téged érdekel. Mivel azt írtad, hogy elsősorban barátnőt szeretnél, nem csak egy menetet, ez a legcélravezetőbb. Ami nem érdekel, vagy ami nem te vagy az később úgyis kibukik majd. Ha unja a témát, kuka, stb. akkor felejtő, azzal a lánnyal úgysem működne a dolog. Nem biztos, hogy az első ismerkedési kísérlet sikerrel jár, sőt még a második sem, de ha tényleg barátnőt akarsz, akkor nincs értelme másként csinálni. A sport szerintem jó alap a beszélgetéshez, ahogy a filmek, zene, stb. is. (Ezeknél már csak az időjárás kérdése általánosabb, de az öregeknek való.😄) Az előző válaszokban is voltak jó ötletek (kivéve az ecetes uborkába harapott barátainkét 😂), próbálkozz!

2021. febr. 17. 04:48
 25/49 A kérdező kommentje:

Van igazság abban amit a többség ír hogy "szürkén"

Elég szomorú hogy ez így van


Na meg nektek is feltünt hogy ha egy fickó (mindegy hogy néz ki) ha van sok pénze hemzsegnek körülöttük a nők

De az aki napi 8-10 órákat dolgozik a kutyának nem kell

2021. febr. 17. 08:04
 26/49 anonim válasza:

22: ilyen mentalitással SOHA nem fogsz magadnak találni - meg is érdemled!


Arra esetleg nem gondoltál, hogy benned és a haverjaidban is hiba lehet, hogy csupa ilyen nőbe futottatok bele...???


Nem lehet, hogy rossz körökben mozogtok? Többek között azért (is), mert az értelmi szintetek nem teszi lehetővé, hogy normális lányokat is elérjetek?


LOL

2021. febr. 17. 09:43
 27/49 anonim válasza:
#23: 10pontos! :D
2021. febr. 17. 09:43
 28/49 anonim válasza:

25: szerinted azok a nők/lányok, akik erre mennek rá, azok értelmesek...???

NÉzz csak rá pl. M. Richárd barátnőjére.... Kell kommentálnom?

Ne ilyeneket keress!

2021. febr. 17. 09:48
 29/49 anonim válasza:
Helló, engem érdekelnek a küzdősportok meg a céllövészet, bár egyiket sem űzöm. A gazdaságról már nem beszélek olyan szívesen, nem is vagyok elég tájékozott ezzel kapcsolatban.
2021. febr. 17. 09:55
 30/49 anonim válasza:
Jajj, lemaradt: 19/L
2021. febr. 17. 09:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!