Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol találhatnék ilyen embereke...

Hol találhatnék ilyen embereket?Itt van ilyen?

Figyelt kérdés

Legalább 18 éves korára már érett annyira,hogy ne gondolkodjon negatívan,szkeptikusan,ne mindenben állandóan csak a rosszat lássa.(Alsóhangon mondva)

Legyen céltudatos,ragadja meg a lehetőségeket,tanult abból,hogy valamire lett volna lehetősége,és elszalasztotta.

Legyen pozitív,ne éljen semmiféle tipikus dologgal,mint pl "ez van,örökké ilyen rossz lesz,én már feladtam,nem érdekel,stb"

Legyen jó hallgató.

Legyen jószándék benne,de úgy Isten igazából.

Legyen kíváncsi,akarjon tudni,akarjon képesnek lenni nagy dolgokra.


2021. jan. 16. 16:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
8 Miféle MLM-ről katyvasztasz?Senkit nem érdekel az MLM. Most felteszek pár kérdést,kíváncsi vagyok mennyire vagy otthon a témában,ha már ide tudtad írni ezt a marhaságot. Tudod mi az az mlm? Mi a különbség network és mlm közt? Vagy egy bármilyen vállalkozás és mlm közt? Szivesen meghallgatlak,ha tudod. Fogalmad sincs róla szerintem,egyáltalán erről szól a kérdés?
2021. jan. 16. 18:37
 12/24 A kérdező kommentje:

9. Tudod van akinek megy,és van akinek nem,és akinek megy,az nem így gondolkodik. A saját kezébenvan az irányítás,az érzelmeit nem a szomszéd Pista bácsi mondja meg,hogy mik legyenek.

Már ezzel a mondattal leírtad,hogy milyen is vagy.

Ha majd ezt elfogadod, akkor vagy felnőtt.

Tényleg?Mint valami rossz ovodás. Na jó,ilyet nem mondok rájuk,ők sokkal jobbat kihoznának ebből,sőt.

Ezekkel a baromságokkal,amiket ide írtál senki semmire se vinné,valószínűnek tartom,hogy te sem kastélyban élsz. Hazugság?Érdekes,aki céltudatos,az egyszer eléri,amit akar,hajt érte. Aki meg állandóan arról beszél,hogy milyen rossz az élet,általában nem túl boldog...De ne menjünk bele,vitatkozz a saját szkeptikus köröddel,10-en értek felet se.

2021. jan. 16. 18:41
 13/24 anonim válasza:
Tudom mi a különbség de amit te csinálsz, az azzal egyezik meg amit az emberek az MLMről gondolnak
2021. jan. 16. 19:11
 14/24 A kérdező kommentje:
Járd ki az általános iskolát,vegyél szótárakat,olvasgass. Egy kérdésemre sem tudtál válaszolni. De okoskodsz,meg kekeckedsz. Erre bezzeg van időd.
2021. jan. 16. 19:17
 15/24 anonim válasza:
Meg toronyórát lánccal :)
2021. jan. 16. 19:41
 16/24 A kérdező kommentje:
Téged sem az eszedért fognak elrabolni,de nem gond,majd talán megérik a kis eszed,és visszanézed a sok baromságot,amiket írtál. Toronyórát lánccal...inkább egy szürkeállomány kéne.
2021. jan. 16. 19:49
 17/24 anonim válasza:
Ahhoz képest elég negatívan válaszolsz, kérdező. Szabó Péter estekre jársz? :D Viccen kívül a Szabó Péter közegben keresgélj, az talán neked való és ezt jóindulattal írom. Vagy egy MLM csoportban :D
2021. jan. 17. 00:34
 18/24 anonim válasza:
Húha... elég gáz, amit csinálsz, kérdező. Ha nem veszed észre magad ne is várj más bánásmódot. Láthatóan te sem vagy olyan, mint amit leírtál, mástól hiába várod.
2021. jan. 17. 08:59
 19/24 A kérdező kommentje:
Semmi közöm az MLM-hez,ha még nem fogtad fel,örülök,hogy ilyen emberekkel vagyok körülvéve,a Szabó Péter fanok értelmesebbek kedvse 17-es.
2021. jan. 17. 09:25
 20/24 anonim válasza:
Persze persze, semmi mlm, csak egy dinamikusan fejlődő cégről lenne szó.
2021. jan. 17. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!