Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol találhatnék ilyen embereke...

Hol találhatnék ilyen embereket?Itt van ilyen?

Figyelt kérdés

Legalább 18 éves korára már érett annyira,hogy ne gondolkodjon negatívan,szkeptikusan,ne mindenben állandóan csak a rosszat lássa.(Alsóhangon mondva)

Legyen céltudatos,ragadja meg a lehetőségeket,tanult abból,hogy valamire lett volna lehetősége,és elszalasztotta.

Legyen pozitív,ne éljen semmiféle tipikus dologgal,mint pl "ez van,örökké ilyen rossz lesz,én már feladtam,nem érdekel,stb"

Legyen jó hallgató.

Legyen jószándék benne,de úgy Isten igazából.

Legyen kíváncsi,akarjon tudni,akarjon képesnek lenni nagy dolgokra.


2021. jan. 16. 16:51
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Én részben ilyen vagyok, bár már 25 évesen. :)
2021. jan. 16. 17:01
 2/24 anonim válasza:
En ilyen vagyok :D 19F
2021. jan. 16. 17:34
 3/24 anonim válasza:
Én hasonlónak mondhatom magam, igaz csak 16 vagyok.
2021. jan. 16. 17:40
 4/24 anonim válasza:

Az, hogy valaki optimista vagy pesszimista nem érettség kérdése. Általában a környezet formálja (ahogyan a család/barátok/ismerősök bánnak az emberrel). Van, hogy spontán dolog változtatja (munkahely elvesztése, lottó megnyerése).

Ennyit akartam csak hozzátenni.

2021. jan. 16. 18:10
 5/24 A kérdező kommentje:
4. Ez azért mégsem ilyen. Eléggé megpuhult egy mentalitás,amit írtál. Lehet,hogy egy darabig befolyásolják a család,barátok,ismerősök,de egy bizonyos kornál nem árt,ha az ember a saját dolgait a saját irányítása alá veszi úgy véletlen.
2021. jan. 16. 18:17
 6/24 anonim válasza:

5#


Ezt mondaná az, aki ebben hisz

2021. jan. 16. 18:20
 7/24 A kérdező kommentje:
Aki meg nem hisz,az ne is várjon semmit.
2021. jan. 16. 18:22
 8/24 anonim válasza:
MLM VESZÉLY 😬😬😬😬
2021. jan. 16. 18:23
 9/24 anonim válasza:

7#


Milyen shill vagy? A filozófiai szofisztikáltságod elég csekélynek tűnik

2021. jan. 16. 18:30
 10/24 anonim válasza:

Ha valakinek meghalnak a szerettei, vagy kirúgják a munkájából vagy súlyos beteg lesz és ezek miatt negatív, akkor ő szerinted éretlen??


Rengeteg baja lehet az embereknek, ami befolyásolja őket érzelmileg, és ennek semmi köze az érettséghez. Sőt szerintem sokkal inkább éretlen az, aki bedől ezeknek a hülye motivációs trénereknek akkor szajkózzák folyamatosan hogy higgyünk, legyünk pozitívak, meg akarjuk és akkor bármi sikerül... Ez nettó hazugság. Nem sikerülhet bármi, vannak korlátaink és nem gyengeség ésszerűen célt választani. Ha majd ezt elfogadod, akkor vagy felnőtt.

2021. jan. 16. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!