Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van valaki, aki válalna béta...

Van valaki, aki válalna béta olvasói szerepet?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta tervezek megírni egy romantikus fanasy könyvet. Olyaanokat keresek, akik akár a műfajtól függetlenül is értékelnék azt.

2021. jan. 5. 14:31
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Technologiaval foglalkozok. Az en mobilom is csinalt mar olyat hogy egy szon belul triplazta a betut pedig nem nyomtam hosszan. Most is csinalja ugy kell utana javitanom. Es ki van kapcsolva a gugli helyesiró.
2021. jan. 5. 17:21
 12/22 anonim válasza:

9-es ebben igazad van hogy lekovetheto az email.


Sot a dokumentum keletkezesi datuma alapjan is.

2021. jan. 5. 17:25
 13/22 A kérdező kommentje:
Én nem félek, hogy bárki is ellopná az ötletem. Egyrészt, mert bízom valamennyire még az emberekben, másrészt mivel nagyrészt még csak egy vázlat
2021. jan. 5. 17:28
 14/22 anonim válasza:
Amugy csak reszben ertek egyet 9-essel attol meg hogy kezdo irhat olyan regenyt ami vilagklasszis lesz. Manapsag mar a kreativ iras topicban onfejlesztessel is lehet szakmai videokat nezni kulfoldiektol is. Ha tudja a regeny felepitesenek szerkezetet a fantasy szabalyait ugy nem hinnem hogy sablonos lenne. Plane hogy tisztaban van azzal hogy egy teljes vilagot kell alkotnia hozza térképpel, nyelvvel, kulturaval es stb. Ezert irtam hogy jobb ha olyannal olvastatja akinek ez a szakmaja.
2021. jan. 5. 17:32
 15/22 A kérdező kommentje:
Azért nem feltétlenül kell, hogy szakmabeli olvassa, mert az olvasók sem szakmabeliek. És az író feladata, hogy olyan könyvet írjon, ami a közönségnek tetszik. Amúgy is, én nem egy új világot hozok létre. Urban fantasy lesz. Azaz a mai világunkban játszódik.
2021. jan. 5. 17:38
 16/22 anonim válasza:
Ezt nem irtad csak hogy fantasy. Mert nem mindegy. Bar az urban fantasy is tag idosikban mozoghat termeszetfeletti kepessegekkel otvozve de tenyes valo ott nem kell vilagot alkotni.
2021. jan. 5. 17:46
 17/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak mivel nekem természetes volt, hogy ebben a műfajban írom, erre elfelejtettem kitérni
2021. jan. 5. 17:51
 18/22 anonim válasza:
7-es egy jó Mesterséges Intelligenciával manapság már ezt is lehet. Zenét is tud komponálni. Regényt se nagy kunszt neki.
2021. jan. 5. 18:13
 19/22 anonim válasza:
Kérdező semmi baj! Tisztáztad ez a lényeg!
2021. jan. 5. 18:15
 20/22 anonim válasza:
Szívesen vállalom. Lektorálást is. Mennyit fizetsz?
2021. jan. 5. 22:05
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!