Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van valaki, aki válalna béta...

Van valaki, aki válalna béta olvasói szerepet?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta tervezek megírni egy romantikus fanasy könyvet. Olyaanokat keresek, akik akár a műfajtól függetlenül is értékelnék azt.

2021. jan. 5. 14:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, írjon privátban, és elküldöm a történet ismertetőjét
2021. jan. 5. 14:34
 2/22 A kérdező kommentje:

Egy betűt véletlenül kétszer nyomtam le, de ezen kívül én nem találok helyesírási hibát a kérdésben.

Nagyon megköszönném, ha meg tudnád mondani, hol a hiba, hogy javíthassak.

Köszönöm, hogy a helyesírásomra felhívtad a figyelmem, de engem az érdekelne, hogy a storyról mit gondolnak az emberek.

De azért még egyszer köszönöm, hogy válaszoltál. Az ember a hibáiból tanul, igaz?😊

2021. jan. 5. 15:13
 3/22 anonim válasza:
2-es udvariatlan és bunkó vagy! Egyébként online nem tudod. De amugy az olyan szó duplazasat a mobilja csinalta nem ő.
2021. jan. 5. 15:15
 4/22 anonim válasza:
Kérdező jó tanács ha komolyan írsz mindig szerződéses béta olvasót bízz meg vagy olyan szakembert aki elolvassa es javitja a tipot pl. Ismeretlennek ne adj kezebe muvet nehogy lenyulja es aztan nehogy o adja el. Ha szerzodesed van akkor van rola bizonyitekod ha jogvedette teszed utana akkor plane.
2021. jan. 5. 15:17
 5/22 A kérdező kommentje:

5-ös. Ennyire nem gondoltam még komolyan az írást. Persze, majd valamikor tervezem kiadni, de az még nagyon messze van. Pillanatnyilag, még csak vázlataim és ötleteim vannak.

De mivel nagyon érdekel, mások mit gondolnak a történetről, ezért írtam, hogy akit érdekel, annak szívesen elküldöm a leírást

2021. jan. 5. 15:23
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért vágsz sértéseket olyan emberek fejéhez, akik nem bántottak téged.

Ha nem vagy kíváncsi rá, akkor nem vagy, de ez nem indokolja az undokságod.

2021. jan. 5. 15:29
 7/22 anonim válasza:

Szia! Pár megjegyzésem lenne.

„Ismeretlennek ne adj a kezébe könyvet, hogy lenyúlja” - Mindenki ettől fél, de kezdő szerzőként teljesen biztos, hogy ez a veszély nem fenyeget. Ha ez az első regényed, akkor nagy valószínűséggel sablonos és rosszul is van megírva. Ezzel nem letörni akarlak, az első regénye MINDENKINEK az, és simán lehet, hogy a 10. regényed már az évtized nagy sikere lesz, de addig sok gyakorláson át vezet az út. Ha mégis attól félsz, hogy lenyúlják, akkor bemész a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatalába, beviszed a művedet és kapsz egy példányt belőle a hivatalos dátumos pecsétükkel, ami bizonyítja, hogy 2021. január 5-én ez a mű már ebben a formában létezett. Ez még csak nem is drága, 5000 forint körül van, de még ez is felesleges lehet, hiszen ha a bétádnak elküldöd e-mailben, onnantól elég jól nyomon követhető a kommunikáció, dátumokkal meg minden, egy perben ez is megállja a helyét. De mondom, kezdőként igen kicsi az esély, hogy ilyen problémád lenne.

A helyesírásod egyébként nem vészes, a „vállalja” két L (a „fanasy” meg az „olyaanokat” nyilván elütés volt, ebbe hülyeség belekötni).

2021. jan. 5. 15:59
 8/22 anonim válasza:

Nézd, én csak megjegyeztem, hogy három mondatodban két elütés van, és hogy ez azért elég rossz arány. Tudomásul vetted, ennyi, el van intézve.

Erre idejön egy négyes, beszól, lebunkóz, majd kéretlen prókátorként még azt is megmagyarázza, amit egyébként nem kéne, történetesen, hogy valójában nem is te írtál hanem a telefonod kelt önálló életre.

Volt erre szükség?

2021. jan. 5. 15:59
 9/22 anonim válasza:
Szia! Írj nyugodtan, ránézek.
2021. jan. 5. 16:40
 10/22 anonim válasza:
Nem értem mi baja a kettesnek. Lennél szíves nem sértegetni az édesanyámat! 😔
2021. jan. 5. 17:16
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!