Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hová tűntek a vagány csajok?

Hová tűntek a vagány csajok?

Figyelt kérdés

Régen azért könnyebb volt Viveres vagy telefonhívásra csábítani őket. Persze egy két kör oda-vissza akt kép után.


Aztán lett ez-az. Nagyritkán petting, szeretkezés vagy kapcsolat is. (Bármi is lett, mindig előre tisztáztuk szándékunk)


Most már strandra se akar elkísérni kb senki sem. Pedig nem nézek ki rosszabbul,mint akkor. Miért ilyen szégyellősek, és rosszhiszeműek a mai fiatalok?



Megjegyzés: vagányság nem egyenlő lelketlenséggel és paráznasággal!


2020. aug. 22. 23:44
1 2
 11/18 anonim válasza:

Paranoiás szűzfütyi vagy. Az is maradsz.


"következményei lehetnek az internet világában"


Hűha... Nagy visszaélés. Soha nincs ilyen. Mellesleg arc nélkül szokott menni. Mondom, mert másként SOHA nem tudod meg

2020. aug. 23. 01:41
 12/18 anonim válasza:
Nem paranoiás vagyok, hanem bőven vannak olyan emberek, akik már megszívták ezzel. :P Nem mindenki él egy buborékban, pár éve a hírek is tele voltak ilyesmikkel. A fasza rendfenntartásnak meg az internetes zaklatás nem bűncselekmény, ha nem keresnek meg a való világban az elkövetők - rokonomat regisztrálta már fel az exe bosszúból szexoldalra, akkor szűntek meg a hívások, amikor számot cserélt, a tettes meg egy kis ej-nyebejnyét se kapott. A pasik és a csajok is hisztisek tudnak lenni egy visszautasítás után, és krva nagy kárt okoznak egy kis "poénnal". Elég, ha látja az osztály, amibe jár az érintett.
2020. aug. 23. 01:57
 13/18 anonim válasza:
Vagámy vagyok, Leszbi Rocker.
2020. aug. 23. 06:01
 14/18 anonim válasza:
A vagàny csajok nem gyakorin fognak neked irogatni azt nézheted
2020. aug. 23. 07:34
 15/18 anonim válasza:

Hol vannak a vagány srácok, akik eljönnének velem tandemugrani vagy sziklát mászni?

19/L

2020. aug. 23. 09:14
 16/18 anonim válasza:

#15


Én jövök, de te fizetsz 😃

2020. aug. 23. 10:25
 17/18 anonim válasza:
15! Srácokat nem találsz, csak férfiakat!
2020. aug. 23. 15:21
 18/18 anonim válasza:

Annó benne voltam ilyenekbe barátság extrával kapcsolatba is. De változtam. Már akár kivel ilyeneket nem tudok elképzelni. Felnőttem. És pozitív irányba változtam.

Úgy gondolom, hogy az érzelmekkel sokkal jobb egy kapcsolat.

És nem is menne már érzelmek nélkül senkivel. Egyszerűen nem tudom elképzelni sem,hogy csak úgy két hetes ismeretség után lefeküdjek valakivel vagy küldözgessek képeket magamról. Minek? Mi értelme lenne?

Elég szánalmas az, hogy egy pasi figyelmét ha csak ilyen dolgokkal lehet megtartani. Én nem szexpartnert keresek már hanem olyan partnert, lelki társat aki akár egy életre akar velem tervezni. És nem csak azért mert szexuális tárgy vagyok 2 hónapra aztán jöhet neked a következő. Az a helyzet, hogy jól ismerem a te fajtád és az ilyennek egy nő nem elég nekik mindig kell majd a varázs.

Azt a férfit keresem akit érdeklem lelkileg is, nem csak testileg. Aki már szexxel indít meg fehérneműs képeket kéreget azt hajtom el a p.csába. Ez kb a hormon bomba kisfiús tinik csinálják. Nekem férfi kell, nem egy ösztön lény.

2020. aug. 23. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!