Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hová tűntek a vagány csajok?

Hová tűntek a vagány csajok?

Figyelt kérdés

Régen azért könnyebb volt Viveres vagy telefonhívásra csábítani őket. Persze egy két kör oda-vissza akt kép után.


Aztán lett ez-az. Nagyritkán petting, szeretkezés vagy kapcsolat is. (Bármi is lett, mindig előre tisztáztuk szándékunk)


Most már strandra se akar elkísérni kb senki sem. Pedig nem nézek ki rosszabbul,mint akkor. Miért ilyen szégyellősek, és rosszhiszeműek a mai fiatalok?



Megjegyzés: vagányság nem egyenlő lelketlenséggel és paráznasággal!


2020. aug. 22. 23:44
1 2
 1/18 anonim válasza:

Felnőttek?


Talán azért nem akarnak veled a fiatal csajok strandra menni, mert öreg vagy hozzájuk.


Na meg azért is, mert egyre fiatalabban válnak tájékozottá az emberek, és kerülik a creepeket és a potenciálisan szexuális erőszakba torkolló szituációkat.

2020. aug. 22. 23:54
 2/18 A kérdező kommentje:

23:54, egyáltalán nem ugyan arról beszélünk. És ki mondta h én fiataloktól akarok bármit is, vagy hogy én öreg vagyok?


Jesszus. Te vagy creepy

2020. aug. 22. 23:58
 3/18 anonim válasza:

A multbéli tapasztalataidat idézed fel. Az írásod stílusa is arra utal, hogy egy előző generációhoz tartozol. Gondolom nem 20 éves vagy.


"Miért ilyen szégyellősek, és rosszhiszeműek a mai /fiatalok/?"


Azt pedig, hogy a fiataloktól akarsz bármit is, jól láthatóan te mondtad.

2020. aug. 23. 00:05
 4/18 anonim válasza:
Hűű már megy a falhozállítás :D
2020. aug. 23. 00:19
 5/18 anonim válasza:
Nem tudom hova tűntek, biztos kevesebb a motoros találkozó.
2020. aug. 23. 00:24
 6/18 anonim válasza:
Elcsesződött világot élünk!
2020. aug. 23. 00:44
 7/18 A kérdező kommentje:
0:05 ne. szavakon lovagolj. Akkor se, ha más nem jut
2020. aug. 23. 00:47
 8/18 anonim válasza:
Ha neked a vagány könnyen kaphatót jelent, akkor nem a lányokkal van a gond. Hála az égnek, egyre több nőnek van egzisztenciája, és nem hagyják magukat minden ostobaságba belevinni, attól félve, hogy "jaj, nem jut nekik majd férfi".
2020. aug. 23. 01:09
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem a könnyen kaphatósagot jelenti. Hanem azt, hogy nem rinyálnak egy-két erotikusabb fotó miatt (oda-vissza), elismerik h vannak szexuális vágyaik stb.
2020. aug. 23. 01:31
 10/18 anonim válasza:

Te írtad, hogy nem lehet olyan könnyen elcsábítani őket. Már az első mondatodban ezt emelted ki zavaró tényezőnek. És megint megerősítetted, csak csavargatod a szavakat, hogy ne kelljen ezt nyíltan elismerned.

Attól pedig simán lehetnek vágyaik, hogy 1) van annyi eszük, hogy tisztában vannak vele, egy nem megfelelő személynek elküldött fotónak milyen következményei lehetnek az internet világában, és 2) ezek nem feléd irányulnak.


Aki nekem fotót küldene, azzal már biztos, nem kezdenék, mert elriasztana, hogy mennyire buta és naiv, ha nem gondol arra, hogy bármikor visszaélhetek vele.

2020. aug. 23. 01:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!