Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Bikás csaj/nő Aba Sárkeresztúr...

Bikás csaj/nő Aba Sárkeresztúr környékről?

Figyelt kérdés

Sajnos rászoktunk a bikára. Napointa 3gt is elszívunk. Olyan lányok/nők társaságára száémnítanák aki kel akarnak szokni (mert azt mondják egyedül nem megy) Egyik baáromnak skerült kihagybi 2 napot mert volt barátnője.

Niny csolyan lány/nő aki le akar állni? Mert akkor össze foghatnánk hátha sikerül. (35/f)



2020. aug. 13. 18:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval akik le akarnak szokni. Én is komolyan gondolom de 1 napig se bírtam az elvonás miatt. Ezért jó lenne valakivel beszélgetni. Estleg esgy társ a leszoksában
2020. aug. 13. 19:01
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval olxyanok írjanak akik le akarnak állni a bikázással. Mert nekem egyedül nem seikrült.

Viszont moist is be vagyo kbikázva szóval szerintem megyek aludni. Írjatok (lányok) ha ti is le akartok állni és aakokor ősszefogunk. Együtt csak sikerül majd...

2020. aug. 13. 19:28
 3/6 anonim válasza:
Jézus ereje, ide Zacher Gábor sem lenne elég.
2020. aug. 13. 19:31
 4/6 anonim válasza:
Ez a létező leghamarabb ölő drog, nem sok éve van annak, aki fogyasztja, talán csak hónapjai.
2020. aug. 13. 20:26
 5/6 anonim válasza:
Majd a következő életedben talán bölcsebb leszel.
2020. aug. 13. 22:47
 6/6 anonim válasza:
Élsz még?
2023. jún. 2. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!